konfiguracja Harman Kardon AVR 245

jacqw

New member
witam
czy ktos moze wie jak wlaczyc menu jednowierszowe bo chcialbym dokonac konfiguracji w/w amplitunera np. EZSET+ i innych

czytam instrukcje i wszystko jest o menu pelnym.

nie mam akurat zadnego monitora ani tv z s-video lub cinczami zeby podlaczyc a po hdmi nic nie wyswietla.

Moze ktos walczyl juz z tym problemem

Bede wdzieczny za pomoc

Pzdr
Jacqw
 

szarman

New member
blackninja napisał:
Do automatycznego ezset bedzie Ci potrzebny choć kawałek telewizora :)

Zdecydowanie polecam się zastosować do powyższego ;) Trzeba wywołać pilotem menu ekranowe i wówczas dopiero będziesz mógł Ezsetować sprzęt.

pozdro
 

straszak

New member
Witam.

Jestem posiadaczem AVR 245 ... pracuje to u mnie razem z głośnikami Koda 707v2 + Sub 1000 v2. Przed chwilą próbowałem wykorzystać Ezset i muszę powiedzieć że kiszka. W czasie strojenia mikrofon w ogóle nie słyszy sygnałów testowych które wydobywają się z głośników. Czy może ktoś wie czemu tak się dzieję (Amplituner ustawia poziom głośności na -33dB ale widocznie jak na te głośniki jest to za mało)? Potwierdza tylko sygnał z subwoofera. Jak wezmę mikrofon w łape i latam od głośnika do głośnika to jest spoko ...widzi wszystko, ale nie na tym to polega. Głośniki ustawione prawie jak w instrukcji (prawie bo tyly wisza na scianie a nie sa skierowane pod kątem w strone "fotela" od którego znajdują się ok 2 metrów.) Pokoik mam 4m/4m więc to nie jest jakas hala do nagłośnienia. Zostaje tylko manual setting ...?

Jakies propozycje? Pozdrawiam.
 
Do góry