Konferencja LG - nowości Smart Cinema 3D 2013, prosimy o pytania.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W dniu 17.04.2013 w pałacu Kultury i Nauki odbędzie się konferencja LG z prezentacją nowych telewizorów LG Smart Cinema 3D. Przekażemy Wam relację z tego wydarzenia.

008_P1370412.JPG


Prosimy o pytania dotyczące nowości LG .
 
Ostatnia edycja:

mirsiek

New member
Prosimy o pytania dotyczące nowości LG .

Może w końcu ktoś kompetentny udzieli mi informacji czy i kiedy w końcu będzie dostępny w Polsce model 32LA660S (ew. 32LA690S). Z tego co zauważyłem to już są min. w Hiszpanii, Rumunii i na Węgrzech, a w wersji 32LA660V w Rosji.
Model 32LA620 to trochę inna bajka i w dodatku ma większą ramkę.
Na infolinię szkoda dzwonić bo szanowni konsultanci opierają się na tym co znajdą w katalogu(tyle to sobie sam znajdę n ich stronach) bez pogłębiania tematu.
 

electro69

New member
Witam
Mam pytanie odnośnie polskich aplikacji w "smart" TV LG ... czy w końcu łaskawie zamierzają dodać TVN Player bo to już jest kpina w żywe oczy z klientów (miał być w 2011, w 2012 to już na 100 %) i czy w ogóle mają zamiar dodawać nowe polskie aplikacje czy już uważają może że są tak świetni i nic więcej nie trzeba ... klient może być raz wprowadzony w błąd ale już za drugim razem podziękuje tej firmie i kupi coś innego (niech popatrzą sobie na przykład nc+) i wyciągną wnioski... tym bardziej że w kwestii TV wybór jest duży.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Odpowiadam na pytania:

electro69

TVN Player aplikacja raczej koniec tego roku.

==================================
bluray - długi wywód. Pracujemy nad tym.
Po nacisku mowa jest koniec roku , ale raczej bez przekonania.

==================================
mirsiek - nikt nie był w stanie odpowiedzieć,ale przypomnij się za kilka dni bo taką odpowiedź dostaniemy oficjalnie.

==================================
 

mirsiek

New member
Odpowiadam na pytania:



==================================
mirsiek - nikt nie był w stanie odpowiedzieć,ale przypomnij się za kilka dni bo taką odpowiedź dostaniemy oficjalnie.

==================================

KIKI, przypominam się po kilku dniach, moje pytanie:
"czy i kiedy w końcu będzie dostępny w Polsce model 32LA660S (ew. 32LA690S)".
A jeżeli nie to dla czego LG tak traktuje polskich klientów. Nie każdy ma całą ścianę na TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapomniałem sorry - ale i tak musisz się przypomnieć w poniedziałek - bo teraz wszyscy mają wolne.
 

michal1987

New member
witam

witam wszystkich mam takie pytanko mieszkam w belgi kupiłem wczoraj telewizor LG cinema 3D z 2013 roku. jest tu sporo aplikacji itd... ale wszystkie belgijskie np gazety/sport be./ czy beTV/ czy jest możliwość że ja będę miał jakieś polskie aplikacje ? filmy i triale są w języku flamandzkim i angielskim czy po kolejnych aktualizacjach też będę miał polskie filmy? jestem laikiem w temacie TV więc dziękuję za odpowiedz.:lol:
 
Do góry