Kolumny STX FS 250 n i STX Electrino 250

Rafal7

Banned
Czy ktoś z kolegow słyszał te modele od STX-a
Strasznie mało jest o nich w internecie moglibyście się wypowiedzieć na temat ich brzmienia , jak u nich z basem, ewentualnie który model jest lepszy?
 
I

irek6311

Guest
STX Electrino 250 miałem i słuchałem, nie jest to top HI FI, w tej cenie próżno szukać coś lepszego do stereo, dobry wzmacniacz i gra to pięknie, bas dobry i nie za mocny, u mnie w 40m" w sam raz, całe pasmo moim zdaniem spójne a to in+ bo łatwiej wzmacniacz dobrać.
 

Rafal7

Banned
Ciekawe jak one by zagrały z moim denonem
Jak myślisz warto wymieniać Jamo właśnie na te kolumny czy zbierać i kupić co innego?
Rozumie że Electrino są lepszymi kolumnami od FS 250 n ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
To do sklepu Proszę Pana i relację zdawaj! ;)
Ciekawie te electrino wyglądają, no i głośniki podobne do moich, w BA :)

Czytałeś recenzję pod tymi STX-ami
http://stx.pl/fx-300.html
To mogłoby być ciekawe rozwiązanie...może ktoś na naszym forum też miał z tym gościem do czynienia?
 
Ostatnia edycja:
I

irek6311

Guest
Ciekawe jak one by zagrały z moim denonem
Jak myślisz warto wymieniać Jamo właśnie na te kolumny czy zbierać i kupić co innego?
Rozumie że Electrino są lepszymi kolumnami od FS 250 n ?
Nie ma porównania z FS 250 n, tak o klasę wyżej, tych swoich Jamo to nie ma co porównywać też <> nie ta liga, ten twój Denon dopiero pokazał by skalę swych możliwości.
 

Rafal7

Banned
To do sklepu Proszę Pana i relację zdawaj! ;)
Ciekawie te electrino wyglądają, no i głośniki podobne do moich, w BA :)

Czytałeś recenzję pod tymi STX-ami
http://stx.pl/fx-300.html
To mogłoby być ciekawe rozwiązanie...może ktoś na naszym forum też miał z tym gościem do czynienia?


Przeczytałem, trochę chaotycznie napisane ;-)





Panowie jeszcze ciepły wątek, przecztałem cały, szkoda że tak mało, testowany był z moim denonem STX Electrino jaka elektronika? - strona 2 - Hi-Fi - Audiostereo.pl - strona 2

Zainteresowały mnie te kolumny, dodatkowo można je zamówić w fornirze
 
Ostatnia edycja:

robigame

Member
Kolego ja te stx 250f porównywałem z magnatami 675.Magnaty miały zdecydowanie lepszy bas,w stx był tak jakby wycofany,magnaty grały czyściec i głośniej,w stx dźwięk był jakby stłumiony (myślę,że te stx są dedykowane bardziej do spokojniejszej muzyki)Kupiłem magnaty i grają z yamahą 779.100% zadowolenia.Pozdrawiam
 
I

irek6311

Guest
Posłuchaj STX Electrino 250 i wyrobisz sobie zdanie o tych kolumnach, ładnie grają, szkoda że ich już nie mam bo bym nagrał filmik jak pięknie z moim Pioneer A-50 grają, bas bardzo dobry i reszta pasma bez zarzutu, można napisać że jak wyglądają tak i grają, tego nie można napisać o 2/4 kolumn dużo droższych.
 
Do góry