Kolumny do Nada 316

Robson87

New member
Witam.Planuje zmianę kolumn które posiadam MA BX2, zależy mi na ,,głębszym'' basie.
Monitory graja rewelacyjnie z Nadem przestrzeń i dokładność przekazu robi wrażenie , lecz czasami brakuje mi fajnego basu. pokój 20mk cena 1500zł / 1700zł za używki
Muzyki słucham różnej Skubas , Podsiadło, Grubson, Hardwell troche Rocka
Macie jakieś propozycje ?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Monitor audio BX2..;-) Ładnie grają ale jak słuchałem z dali zensor 3 poległby z basem...;-) Z tym że zensory nie mają bas reflesku z przodu..;-(
 

bartfine

Member
Poszukaj taga harmony któres z seri platinum ja miałem f100 i jak za tą kase to nie ma lepszych mysle ze poniżej dwujki byś zszedł i to za nowe.I bas refleks masz z przodu.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kolega Borixon ma zensory 3 ale z harmanem, moim zdaniem podobna szkoła grania więc podpytaj jego co i jak..;-)
 

SDman

Banned
Myślę nad B&W 685 s2 trafiają się w dobrej cenie tylko czy warto zapłacić tyle za monitory?

Witam,
Synergia NAD`a C316BEE z B&W 685 S2 jest ogromna zagrał sporo lepiej od droższego brata C326BEE z tymi samymi kolumnami.
To jeden z najtańszych wyważonych i dobranych zestawów.
Możliwości sceny, jej szerokość, głębia w tej cenie niespotykana oraz co najważniejsze -
zachowana równowaga między szczegółowością i muzykalnością zestawu.
Oczywiście bez okablowania się nie obędzie ale to już -sama przyjemność
i kolejne odciążenie portfela.


Pozdr.
 

SDman

Banned
W cenie B&W 685 mogę kupic JBL studio 270 będzie to dobry wybór ? Nigdy nie słyszałem kolumn JBL ...

Witam,
a jak Ci napiszę, że będzie to świetny wybór, do tego potwierdzą to jeszcze ze trzy
osoby to co zrobisz ?
Zamówisz w ciemno ?
Dobór kolumn to synergia z posiadanym wzmacniaczem oraz akustyka własnego pomieszczenia.
316BBEE zagrał w salonie tak dobrze z 685 s2, że wziąłem go do domu.
Niestety ze Spendorami to tragicznie się zgrało, a Spendory nie są wymagającymi
kolumnami.
Warto czasem poświecić czas i "małe" pieniądze (ew. zwroty) aby być na 100% zadowolonym.

Pozdr.
 
Do góry