kody serwisowe wyostrzenie obrazu samsung 786

dariusz1972

New member
Pracuje od kilku lat w sklepie rtv miałem przez ten czas wiele okazji przyjrzeć sie różnym modelom tv lcd . Poruszam temat kodów serwisowych ponieważ ktoś słusznie zauważył na forum że tv samsunga są różnie poustawiane i niektóre są dalekie od konkretu przez co tv wydaje sie być nieatrakcyjny . Sam jestem posiadaczem Dwóch modeli Samsunga z Serii 7 786 i 756 wiadomo że można wejść w kody serwisowe przy wyłączonym tv wciskając kolejno info menu mute power , co dalej mój obraz w 786 jest mało wyostrzony korzystam z tunerów hd cyfry tv n i polsatu , co prawda po wejsciu w kody jest funkcja advanced menu ale nie potrafie jej uruchomić prosze o :eek:k:
pomoc może robi sie to inaczej
 

Newion

New member
dariusz1972 napisał:
co prawda po wejsciu w kody jest funkcja advanced menu ale nie potrafie jej uruchomić prosze o :eek:k:
pomoc może robi sie to inaczej
Z tego co pamietam to po "najechaniu" na advanced nalezy wcisnac 4 razy 0 i nastepnie Enter(OK).
 

Artek3000

New member
A ja się dołączę do pytania czy w tym menu mozna sprawdzić czas pracy panelu, bo niby jest, ale można zresetować, a chciałbym wiedzieć jaki jest rzeczywisty czas pracy ;)
 
Do góry