koda harmony 5300 ktokolwiek sluchal?

rszulim

New member
Witam wszystkich,

Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem zestawu kolumn Koda Harmony 5300 do amplitunera HK avr 255. Czy ktos moze cos powiedziec o takim zestawieniu? Niestety nie mam mozliwosci przetestowania tego w swojej okolicy. Sluchalem innych kolumn Kody w podobnym przedziale cenowym i podobalo mi sie ich brzmienie. Ale to są nowe kolumny, dosc krotko na rynku. NIe jestem audiofilem i nie mam zamiaru sie nim stac (na razie), jednak chcialbym zeby to gralo w miare przyzwoicie w stereo takze przy niewysokich glosnosciach i oczywiscie w KD. Nie slucham ciezkiej muzy, raczej pop, elektroniczna, czasem cos powaznego i takie tam. W sieci ten zestaw mozna kupic za jakies 2300zl. Widzialem posty o avr i zestawach kolumn (jbl, jamo i inne), ale nie widzialem z Koda. Czy ktos tak moze to uzywa?

Jestem początkującym użytkownikiem tego forum (pierwszy post).

Wszelkie uwagi i sugestie dot. doboru kolumn do tego ampli bardzo mile widziane :)

Pozdro,
Szu
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Sa dwa wyjscia:
Albo nikt nie slyszal tych kolumn;
Albo sluchalo ich wiele osob tylko boja sie przyznac...

Fakt - Koda nie cieszy sie powodzeniem na tym forum. Jednak z drugiej strony Don: Majac 2200zl kupilbys sprawdzone i dobre Jamo 606 + sub200 czy nie sprawdzony i posiadajacy zla (byc moze nie sluszna...) opinie zestaw Kody ??
 

don111

Banned
sęk w tym że Jamo może jest i troche lepsze ale od tych podstawowych modeli Kody a nieco wyższe modele np te z serii Harmony to już mogą być porządne konstrukcje, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena
 
Do góry