Klipsch Reference RF-82

Tomek969

Member
Witam,

Mam mozliwosc kupienia nowych Klipsch Reference RF-82 pary za 580eur czy ktos mial do czynienia z tymi kolumnami i co o nich sadzicie ? Jestem w czasie wymiany sprzetu audio i szukam frontow ktore ma napedzac nowy Denon 2309, wymagania 70% muzyka 30% kino domowe, pokoj 33m2. Czy moze lepiej poczekac do 10 wrzesnia na nowa model KEF'a iQ7 ??

Sluchalem ich dzisiaj RF-82 razem z KEF'ami referenceseries i oczywiscie tamte KEF'y brzmialy lepiej, sprzedawca twierdzi ze nowe KEF'y iQ beda mialy duzo z serii XQ [sluchal ich na prezentacji w Dortmundzie]

PS> Sklep twierdzi ze te RF-82 sa w katalogowej cenie 560eur tylko ktos zamowil i nie odebral.

blackninja - kiedy u Ciebie nowe modele iQ ?
 

armi

New member
Bez reklam
to klient zamówił i nie odebrał, a Tobie chcą sprzedać powyżej ceny katalogowej ? czy coś źle zrozumiałem :)
 

AvataR

Banned
Nie wiem czy ta pewnosc ze nowe KEFy bede do 10 wrzesnia jest poparta dowodami :p Jakos nic nie bylo slychac o takich roszadach w modelach no ale coz info ciekawe - zobaczymy :)
 

Tomek969

Member
Sorry, chca sprzedac pare za 580eur.
Katalogowo para ponad 1000eur.
Na 100% w wrzesniu upgrade lini iQ, facet pokazywal mi zdjecia z Dortmundu z demonstracji nowej lini iQ - twierdzi ze maja brzmieniowo duzo wspolnego z obecna linia XQ [moze przesuniecie modeli w dol a wprowaca cos nowego na topie ?

Pierwszy raz sluchalem tych Klipsch ale po odsluchaniu KEF reference to nawet niech graja polowe gorzej te nowe iQ to warto chyba poczekac ?
 

AvataR

Banned
Ojj zdecydowanie mnie interesuje design i jakosc brzmienia nowych KEFow :eek:k: Co do Klipsch a KEF to nie mozna tego nawet porownywac. Te dwie firmy to kompletnie inny kategoria dzwiekowa . Jednemu odpowiadaja estradowe Klipschy a innemu eleganckie brzmienie KEFow. Zdecydowanie warto czekac na ta nowa serie - na pewno nie beda graly duzo gorzej nawet od Reference. Jak masz gdzies namiary na foty tych nowych KEFow daj linka :D
 

Tomek969

Member
AvataR napisał:
No i juz wszystko wiadomo. Na tej stronce sa ladnie juz pokazane i opisane ...
Pytanie tylko jakie ceny beda u BLACKNINJY na wszystkie poszczegolne modele :)

Widze ze sobie poradziles ;) , niestety nie mialem zdjec bo byly one na kompie sprzedawcy w salonie gdzie sluchalem tych Klipsch. Mowil cos odnosnie poprawionej podstawy tych nowych KEF'ow i ze brzmieniowo sa blisko obecnych XQ. Co ciekawe wczoraj mialem gazete w reku gdzie byl artykul zatytuowany nowa poprawiona seria XQ ?! Czyzby tez ta serie zmieniali a dodawali cos na samej gorze ? Na pytanie dlaczego po 10 wrzesnia czy ma na to wplyw IFA w Berlinie odpowiedzial ze nie bo prezentacja juz byla wlasnie w Dortmundzie. Jesli chodzi o cene to powiedzial ze bedzie podobna do starej serii [pewnie chodzi o katalogowa cene] choc troche roznie mozna to interpretowac 'podobna' te iQ to byly najtansze glosniki jakie u niego byly w ofercie ;))
 
Do góry