Kino Domowe

df4n

New member
Witam wszystkich zainteresowanych moim wątkiem! Z tego względu, iż jestem tu nowy i jest to mój pierwszy temat/post nie jestem do końca przekonany czy dobre miejsce wybrałam na niżej zamieszczoną pomoc! Wybaczcie jeśli się pomyliłem! :) Do rzeczy... Otóż w następnym tygodniu chciałbym nabyć dobrej jakości sprzęt do domu, a mianowicie kino domowe (telewizor ok.50cali raczej LCD, bardzo dobrej jakości sprzęt DVD wraz z kolumnami, jeśli potrzebny wzmacniacz również), telewizor ok.21cali też LCD oraz bardzo dobrej jakości sprzęt grający z estetycznymi głośnikami do salonu! Cena w okolicach rozsądku! W domu na początek zamontowana będzie cyfra+! Telewizor ten większy ma służyć bardziej jako centrum filmów dvd! Jeśli potrzebne będą dodatkowe informacje proszę pisać! Z góry dziękuję za zaangażowanie i pomoc! Czekam na propozycje! :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowanie za mało informacji jak na taki zakup. Ponieważ pytania padają
te same w setkach w kółko to samo - wyślę Ci je na priv.
Aby przedstawić Ci taką ofertę oficjalnie musisz określić warunki i klasę cenową.
Bo zaczynając od góry - najlepszą jakością na rynku dysponuje Plazma Pioneera 50" LX 508 Xd w cenie 20.000 zł
LCd 52 HD Sharpa za 17.000 zł
HD Ila JVC 65" za 16.000 zł

Kino "dobre" w cenie 10.000 zł dla jednego i 5000 zł dla innego - Harman + Infinity - ale też brakuje pełnej informacji co do kina.
 
Do góry