Kino domowe w okolicach 1600zł Prosze o pomoc :-)

mixer17

New member
Witam Wszystkich na Forum
Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem TV LCD SHARP 42XD1E...
I chciał bym zakupić kino domowe do pokoju 25m z tym ze zależy mi raczej tez na tym żeby wkomponował się z TV czyli czerń Fortepianowa :) oczywiście najlepiej podłączyć przez HDMI ?? tak ???
Głównie zależy mi w większej mierze na Filmach DVD i Divx 70%,( które z nich nie mają problemów z czytaniem Divx?) Muzyki w 30% , radio,
Czy mogę Was prosić o pomoc co i dlaczego wybrać ? mam pewne propozycje :
Panasonic SC-PT850
LG LH-T760IA
Samsung HT-TX35 + SWA3000+moduł
Pioneer DCS-370
Proszę o pomoc , które się naj bardziej nadaje , ma najlepsze parametry i wyjścia żeby ewentualnie coś podłączyć dodatkowego , pleya ,N-kę itp
Może sa jakieś nowsze modele ?
I jeszcze mam jedna prośbę : proszę podpowiedzcie jakie dvd z wyjściem HDMI ( jakiej firmy i model ) najlepiej tez z czarnych dobrze nadaje w HDMI filmy DVD i Divx - bez problemów ?
Dziękuję i Pozdrawiam
ps: przepraszam za smieszne pytania ale jeszcze nie jestem w tych tematach obcykany i dlatego kieruje się do Profesjonalistów !
 

tagis

New member
proponuje

ja mam Panasonic SC-PT 550 i sprzęcik naprawde rewelka, mam pokój 20m2 i do max skali jeszcze nie doszedłem, czyta wszystkie płyty i pliki txt, ciekawe opcje ustawiień dzwięku.

no i jak jest rozstawiony to wyglada extra
 

SCOTI

New member
Polecam Panasonica SC-PT850 w kolorze czarnym. Spisuje się znakomicie a mocy ma aż nadto. Oczywiście wyjście HDMI posiada.
Pozdrawiam.
 

mixer17

New member
hm - Musi być takie plastikowe? niestety tak - ma być małe zgrabne , czarne , ładne i przede wszystkim dobrze grać heheh -wymagania mojej żonki hihihhi :)
I właśnie próbuję się zdecydować na tego Panasonica SC-PT850 ???
Mam co prawda ampli tuner Panasonic SA-HE90 SREBRNA - dvd zostawię u córek w pokoju i jeszcze komplet głośników 5.1 ELTAX Universe , tyle ze jasne :-( - szkoda mi się tego pozbywać ale musi byc kompromis hehehe za to mam Nowy 42" :)
Cały czas jeszcze kombinuje jak tu nie kupić jakiegoś dobrego DVD z HDMI i dołożyć do zestawu , a może głośnikom jakoś zmienić kolor heheh ????
Może Panowie macie jakiś pomysł , doradzą mi co mam zrobić ???
 

Attachments

  • aaa.jpg
    aaa.jpg
    61,1 KB · Wyś: 275
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
mixer17 napisał:
hm - Musi być takie plastikowe? niestety tak - ma być małe zgrabne , czarne , ładne i przede wszystkim dobrze grać heheh -wymagania mojej żonki hihihhi :)
Zabierz żonę do salonu na odsłuch. Ja tak zrobiłem i wyszliśmy z Harmanem pod pachą :) Kobiety mają dobry słuch i to jedyny sposób na ich przekonanie.
 

mixer17

New member
Dzięki ale patrzy tez na wygląd niestety :-( i podobają się Jej czarne a najlepiej w kol. fortepianowym :)
Nie macie jakiegoś pomysłu żeby zmienić kolor tych moich głośników hihihih ???
:confused:
 

Serdello

New member
Glosniki musze byc tez dopasowane pod sprzet z jakim maja grac. Zreszta teraz jest sporo nowych modeli i wygladaja ladnie. Przekonaj żone na jakis spacerek do sklepu albo w necie niech pooglada, jakie jej sie spodobaja z wygladu i bedzie to tolerowal wasz budżet. Wtedy dopasowac elektronike pod glosniczki (albo zerknąć czy nie ma ich odrazu w zestawie) i pojechac gdzies posluchac tego wyboru. Bedzie zadowolona i żona (wkoncu ona wybierze wyglad) i Ty jesli odsluch wypadnie pomyślnie.
 

dzikus

New member
mixer17 napisał:
hm - Musi być takie plastikowe? niestety tak - ma być małe zgrabne , czarne , ładne i przede wszystkim dobrze grać heheh -wymagania mojej żonki hihihhi :)

Jezeli ma byc plastikowe, czarne i ladne to samsung x250 jest wlasnie taki, design ma pierwsza klasa, gra tez calkiem niezle. Kupilem calkiem niedawno i jestem zadowolony.
pozdrawiam
 

lukas80

New member
jesli chcesz miec ladny i dobrze grajacy sprzet to proponuje Harman-Kardon+ kolumny JAMO S606 (piano blak)!!! musisz to zobaczyc i posluchac!!! Malym problemem moze byc niezbyt niska cena, ale naprawde warto!!! Pozdrawiam!
 

mirek74

New member
mixer17 napisał:
Dzięki ale patrzy tez na wygląd niestety :-( i podobają się Jej czarne a najlepiej w kol. fortepianowym :)
Nie macie jakiegoś pomysłu żeby zmienić kolor tych moich głośników hihihih ???
:confused:
Witam
Jeśli piszesz poważnie o tym, że chcesz zmienić kolor twoich głośników to podpowiem Ci dwie bardzo proste możliwości.
1- Jeżeli kolumny masz obite jakimś naturalnym fornirem, to wystarczy jak oczywiście odkręcisz głośniki i zmatowisz całą obudowę papierem ściernym, powiedzmy (100ką nr papieru) i użyjesz wcześniej zakupionej lakierobejcy, masz różne kolory w tym czarny. Po wyschnięciu delikatnie zmatowisz ponownie obudowę papierem 150tką, odpylasz i malujesz ponownie. Czynność tę powtarzasz minimum trzykrotnie. Zauważysz, że z każdym razem obudowa staje się coraz bardziej lśniąca, myślę, że tak po piątej warstwie osiągniesz połysk zbliżony do fortepianu.
2- Jeżeli kolumny mają okleinę, to wystarczy udać się do sklepu z tapetami i tam zakupić okleinę drewno podobną. Następnie okleić kolumny.
Pierwszy sposób jest lepszy to znaczy, osiągnięty efekt przerośnie Twoje oczekiwania. Tylko pamiętaj żeby kupić dobry pędzel, przed pierwszym użyciem sparzyć go wodą gorącą no i malować w najlepiej min. 25 stopni C.
Pozdrawiam
 

mixer17

New member
lukas80 napisał:
jesli chcesz miec ladny i dobrze grajacy sprzet to proponuje Harman-Kardon+ kolumny JAMO S606 (piano blak)!!! musisz to zobaczyc i posluchac!!! Malym problemem moze byc niezbyt niska cena, ale naprawde warto!!! Pozdrawiam!

Oooo miałeś rację co do tych JAMO !!!! są rewelka :)
cena troszkę :-( ale warto sie skusić :)
musze sprzedać swoje i pomyślę mocno nad nimi
Dzięki i Pozdrawiam
ps: chyba że nie dam rady to chyba się skuszę na ten zestaw Panasonic SC-PT850 - też jest chyba niczego sobie
 
Do góry