Kino domowe Sony 2200zl

alpina25

New member
Witam,
To moj pierwszy post.
Nosze sie z zamiarem kupna kina domowego do tv sony i telewizji nc+
Pokoj ma 17m2
Sprzet glownie do filmow bluray i telewizji nc+
Wpadł mi w oko taki zestaw sony:

Bluray: Sony BDP-S4100
Ampliituner: STR-DH540
Glosniki: SS-FCR4000

Link do zestawu ponizej

Chcialbym zaznaczyc ze to bedzie moje pierwsze kino domowe.
Moje oczekiwania to takie aby ampli byl sony a kolumny drewniane.
Kolumny musza miec bas skierowany na przod a nie na bok, z racji braku miejsca.
zalezy mi na tym aby sprzet dobrze zagral glosno( ale nie zalezy mi na tym aby byl bardzo glosny z racji tego ze mieszkam w bloku), oraz fajnie brzmial przy ogladaniu cicho, gdy dziecko spi.
Sklaniam sie do tego zestawu sony z racji tego iz nie ukrywam ale wyglad tez ma znaczenie.
Biore pod uwage ewentualnie zakup innych kolumn do tego ampli Sony.
Planuje zakup suba.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Teraz odtwarzacz BD to koszt ok 300 - 400zł, więc nie ma co go wliczać, bo nieraz za upust w salonie można go kupić:) Ja bym brał coś pokroju Jamo s506, Quadral Quintas 5000. Kolumny te mają BR tylny, ale wystarczy te 20-30cm od tylnej sciany i powinno byc dobrze, zależy od akustyki. Z ampli możesz zerknąć na Yamaha 473, Denon 1713, Onkyo 515, HK 170. Przy dobrym upuście może jeszcze dokupić jakieś BD. Uważam że na początek do dobre zestawy. Co do cen to pisz do Blackninja, większość z Nas u Niego kupuje bo ma dobre ceny dla forumowiczów.
 

alpina25

New member
Na BD mi nie zalezy, video i audo bedzie odtwarzane z usb podpietego do tv, lub ps3,ps4.
Podoba mi sie zestaw glosnikow jamo s506, myśle że bedzie wystarczajacy do mojego pokoju.
Jeszcze pomysle nad ampli i mam zestaw :)
 
Do góry