Kino Domowe Panasonic SA-PT860 a podłączenie do niego odtwarzacza Blu-ray???

DanteQQ

New member
Witam Panowie

Jak w temacie posiadam zestaw takiego wiekowego już kina domowego.Czy istnieje możliwość podpięcia pod niego odtwarzacza Blu Ray,(mowa o 5.1 Dts itp)szkoda mi tych głośników.Chciałbym odpalać filmy z dysku przez odtwarzacz Blu Ray z jednoczesnym wykorzystaniem dzwięku jaki jest w filmach w głośnikach kina.Myslałem nad takim sposobem TV---Hdmi--Blu Ray Blu Ray----Optyczny Kabel----DVD(Kino Domowe).Wszelkie rady propozycje mile widziane.Myślałem nad odtwarzaczem Samsung BD-F5500
 

DanteQQ

New member
Dzięki Kapucha za potwierdzenie.Nie wymyśliłem sobie tego tylko chciałem się upewnić na podstawie informacji z tego forum.Ciężko było komuś napisać parę wyrazów.Te cwaniaki to tak żartobliwie oczywiśćie,No nie kąsaj już :)))))
 

DanteQQ

New member
To wiesz co dołożę i postawię na SAMSUNG BD F6500.Teraz tylko kwestia taka,że nie bedę miał n.p DTS HD albo Dolby HD.A DVD będzie przetwarzało te formaty dzwiękowe które są w filmie na zwykłe dolby bądz DTS ponieważ nie obsłoguje tych elemwentów mimo,żę Blu Ray je odtwarza???Dobrze to rozumiem czyli będę miał tak naprawdę zwykłe 5.1?? w DTS n.p?
 

Rafal7

Banned
Spokojnie,możesz włączyć w blu-ray-u żeby rozkodował ci sygnał audio a jak chcesz to możesz podać na kino oryginalna ścieżkę dźwiękową i kino powinno wyciągnąć z dts hd samo dts i będzie działało.
 

DanteQQ

New member
Dzięki za pomoc.Odnośnie tego samsunga F6500 będzie dobrym wyborem ponoć chwalony ale różnie z tymi opiniami w tym sponsorowanymi jest:)?
 

Rafal7

Banned
Nie wiem,nie zagłębiałem się w tym czy jest dobry czy nie,mam pioneera,z tego co pisza na forum to w blu-rayach instaluja cinavie ktora blokuje ogladanie piratow,takze poszukaj na forum o cinavi.
 
Do góry