Kino domowe onkyo 507 i qq 500 czy jamo 506

aszur

New member
Witam,
Mam pytanie i prośbę. Zastanawiam się nad zakupem kina domowego jak w temacie. Myślałem o amplitunerze Onkyo 507 lub 506 nie wiem właściwie jaka jest różnica pomiędzy nimi i który lepszy??
Kolumny które biorę pod uwagę to QQ 500 lub jamo 506. Ogranicza mnie trochę budżet i nie chciałbym wydawać majątku. Chciałbym wydać max 2500zł.
Sprzęt ma być do słuchania muzyki i filmów w proporcjach 50/50%. Pokój mam ok 25m2. Zaznaczam,że nie jestem melomanem ale zależy mi na dość czystym dźwięku. Muzyki słucham bardziej popowej (Michael Jackson), spokojnej (Tracy Chapman), klasycznej.
Jaki sprzęt z wymienionych polecalibyście lub ew jakieś inne propozycje?? To ma być mój pierwszy sprzęt tego typu i poruszam się trochę po omacku. Dziękuję za wszelkie rady i propozycje z Waszej strony.
Pozdrawiam
 

marecki6

New member
Bez reklam
masz dosc spora powierzchnie do naglosnienia i te glosniki moga okazac sie za male .... proponowalbym rozwazyc zakup ampli i samych frontow a dokupienie w pozniejszym czasie pozostalych elementow
 

aszur

New member
hmm To co byście proponowali zamiast Onkyo lub zamiast tych kolumn w mniej więcej tej cenie? Może jakiś inny amplituner będzie lepszy do tych głośników lub jakieś inne głośniki do tego ampli?? Będe wdzięczny za porady
 

aszur

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. Szukałem na necie i znalazłem jeszcze amplituner Pioneer VSX-819. Czy jest on porównywalny do tego Onkyo 507 ?? Który amplituner byłby lepszy?

Generalnie zastanawiam sie nad ampli Pioneer VSX-819 z jamo 506 lub qq500.
Co wg Was byłoby lepszym rozwiązaniem onkyo 507+qq500 czy ten Pioneer VSX-819 z kolumnami jamo 506 lub qq500??
 
Ostatnia edycja:
Do góry