Kino domowe LG HT-903TA - Brak Obrazu

jabol_ek

New member
Witam,
posiadam kino domowe wymienione w temacie. Ogólnie kino sprawuje się bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolony :). Z tym że od wczoraj mam z nim mały problem. Słuchając muzyki z podglądem na telewizorze natchnęło mnie by poszperać w opcji " Setup" i znalazłem tam bardzo ciekawą zakładkę "rozdzielczość" gdzie były różne opcje i między innymi 1080 ucieszony faktem że będę miał mega wypasiony obraz oglądając Filmy z Kina domowego nie zastanawiałem się długo i kliknąłem "Enter" na pilocie. I co.... ku mojemu zaskoczeniu obraz znikł a na telewizorze ciągle pisze wyszukiwanie sygnału (Telewizor Samsung 40A656). Co mnie bardzo cieszy to,to że po naciśnięciu przycisku "Setup"na pilocie na wyświetlaczu kina pojawia się napis tak więc wciąż moge zmienić rozdzielczość na niższą. Z tym że nie pamiętam ile razy mam kliknąć w dół itp.. by dojść do zakładki rozdzielczość bo tak jak już wcześniej nie mam obrazu :/. Tak więć moja gorąca prośba do forumowiczów posiadających kino z LG (obstawiam że menu w innch modelach będzie takie samo) prosze o napisanie ile razy kliknąc na strzałeczkach pilota by dostać się do upragnionej funkcji. Ewentualnie jak ktoś ma na tyle czasu to zróbcie foteczkę swojego menu i zapodajcie na forum. Pozdrawiam Serdecznie i czekam na liczne odpowiedzi i pomoc :smile:
 

jabol_ek

New member
Proszę o skasowanie tematu . Problem rozwiązany :) Pozdrawiam

ps. podłączyłem tv w trybie AV zmieniłem rozdzielczość na niższą i pomogło
 

pkomp

New member
lepiej zajrzyj do instrukcji i poszukaj czegoś na ten temat bo twój tv obsługuje 1080p i w 100% obraz powinien być i tak też powinieneś mieć ustawione
 
Do góry