kino domowe do pokoju o pow. 20m2, do 5 tys zł

Muchachita

New member
Witam,

poszukuję kina domowego do salonu o powierzchni 20 m2, w cenie nie większej niz 5000 zł.
Zależy mi też na częstym słuchaniu muzyki, więc chciałabym kupić w miarę dobre kolumny.

Czy ktoś mi może doradzić jakiej firmy zestawu głośników powinnam szukać?

z góry dzięki
 

Muchachita

New member
Kolor kolumn najlepiej biały, mogą być jakieś akcenty czerni lub grafitu.
Wszystkie kolumny podłogowe.
Ostatnio jak byłam w Media Markt to facet polecił mi zestaw głośników Q Acoustic 2050. Zachwycony był ich dźwiękiem. Dla mnie napewno zrobiły wrażenie wizualne. Z przodu to były takie wielkie ciężkie kolumny a z tyłu małe, ale bardzo ładne, a dodatkowo można było sobie do nich domówić specjalne podstawki, które komponowały się jako całość.
Nie wiem czy moze kojarzysz firmę?

Muzyka róóóóżna, trance, rock, jazz, koncerty, przede wszystkim też słuchanie radia. Jak przykładowo przyjdą goście to żeby ni epuszczać TV tylko puścić muzykę w tle, zeby było cicho, ale czysto i tak nastrojowo. Zalezy mi na czystym dźwięku.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ostatnio udało mi sie posłuchać A360 i trochę mnie zaskoczyły, podobne do Tannoya. Spokojne z odpowiednia mocą, można słuchać godzinami i nie drażnią ucha.
 

Muchachita

New member
Dzięki,

czy to znaczy, że oprócz tego Q Acoustic i Boston Acoustic nie ma nic innego lepszego w tej cenie?
A jaki Amplituner jest wystarczający?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Fajnych producentów kolumn jest bardzo dużo Paradigm, Tannoy, JBL, Monitor Audio..., pic polega na tym, żeby Ci się podobał wygląd i brzmienie.
 

ro35

New member
wybór kolumn zależy też od możliwości ich ustawienie, nie polecam kolumn z tylnym otworem zaraz przy ścianie
 
Do góry