Kino domowe do filmow/muzyki i PS3 [max 2500pln]

Grzechoo21

New member
witam
Prosil bym o pomoc w wyborze kina domowego. Mysle o amplitunerze plus glosniki 5.0 lub 5.1. Nie interesuje mnie odtwarzanie blue-ray itp bo mam PS. Przeznaczenie to filmy z laptopa i PS3 + muzyka (wszystko po trochu, glownie pop, rock i hip hop ale zdarza sie tez klasyczna + gry na PS3. Wszystko pi razy oko po rowni.
Teraz pokoj-> jest nietypowy bo to podluzny salon z aneksem kuchannym, wszystko w ksztalcie L. kacik TV jest o wymiarach pi razy oko 3x4 metry (TV przy dluzszym boku, kanapa na przeciwko pod sciana, odleglosc od tv 3 metry). krotszy bok otwarty gdzie jest jadalnia i dalej kuchnia.
Kolumny przednie najchetniej stojace ale satelity juz normalnych wymiarow mi sie niestety nie zmieszcza wiec musza byc jakies kompatowe najlepiej. Caly zestaw nie musi grac glosno ale czysto, do kina przydal by sie mily bas ale jako ze za kolomnami bedzie sciana dzialowa z sasiadami nie chce ich zmiarzdzyc zbytnim dudnieniem, a kolumny bede tuz pod sciana. Nie wiem czy w takim wypadku sub jest potrzebny.
Co do samego amplitunera to mozliwosc streamowania muzyki z komorki lub tabletu przez bluetooth byla by milym dodatkiem ale nie jest to wymog konieczny.
Zestaw nie musi byc nowy. Moze rownie dobrze byc uzywka. Mieszkam w UK i duzo dobre sprzetu mozna tu dostac w swietnej cenie.
Byl bym wdzieczny za wszelkie sugestie.

Jesli opis pokoju nie jest przejzysty moge zrobic maly szkic.


dzieki
 
Do góry