Kino Domowe do filmów i muzyki.

BBBBBB

New member
Witam serdecznie mam prośbę do Was, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, czy taki zestawi Kina byłby dobry do pokoju w bloku o wymiarach 6x3?
[FONT=&quot]Jamo S416HCS3[/FONT] + [FONT=&quot]Onkyo TX-SR607 Lub [/FONT] [FONT=&quot]Onkyo TX-SR577 + [/FONT] [FONT=&quot]SAMSUNG BD-C6500[/FONT][FONT=&quot].
A do Tego Telewizorek [/FONT] [FONT=&quot]Samsung UE40C6000 .

[/FONT]
[FONT=&quot]Z góry dzięki za pomoc[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
 

Piopio

New member
A tańszych kolumn nie mogłeś dobrać ? ;-)
Do twojej konfiguracji pasuje raczej zestaw za ok 3k zł. np Dali, Mission.
Nie oszczędzaj na kolumnach bo będziesz zawiedziony potem.
Muzyka zagra ale nie spodziewaj się cudów. Cuda zaczynają się od budżetu ponad 25k zł.
 

BBBBBB

New member
Nie no rozumiem, ale to mają być kolumny na tzw. początek, wydaje mi się łatwiej jest później zmienić kolumny niż np. Amplituner? A co do tych głośników co doradziłeś to jakąś konkretniejsza inf. może napisać? A może lepiej zamiast ONKYO, Yamahe RX-V467
A coś takiego?
Mission MV-6 + MV-2 + MV-C
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
napisz moze ile chcesz maksymalnie wydac ... bedzie altwiej cos dobrac ... kolumny ktore podales na powierzchni 18m2 poprostu zgina :)
 

marecki6

New member
Bez reklam
odpowiem ci tak ... rubikonow nie slyszalem wiec sie nie wypowiadam... brzmienie wharfedale z tej polki cenowej to kicha .. co do jamo to sa to niezle glosniki ale z qq ludzie sa naprawde bardzo zadowoleni i sklanialbym sie w ich strone ... najlepiej byloby gdybys wybral sie na odsluch i sam zdecydowal ktore brzmienie bardzie ci odpowiada ale ogolnie rzecz biorac mysle ze i z jednych i z drugich bylbys zadowolony .... dlaczego proponuje pionka- bo to bardzo dobry ampli jak na ta cene :) osobiscie wole brzmienie pioneera z tej serii niz onkyo-pionek jest cieplejszy a onkyo dla mnie troche za "suche" ... tez polecam dokonac wyboru po odsluchu - jezeli jestes w stanie wydac wiecej na ampli to polecam pionka 919 chociaz do tych kolumn o ktorych piszemy bylaby to lekka przesada
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oscylując do kwoty 1000 zł - to QQ 5000 będą extra wyborem, trochę więcej kasy trzeb wydać na Jamo 506 - ale warto. Prawie powinieneś się zmieścić z cenami u Blackninja.
 

BBBBBB

New member
To co myślicie że jakby był taki zestaw:
Onkyo TX-SR607 + SAMSUNG BD-C6500 + Jamo 506

Będzie OK? A ewentualnie jaki SUB do tego (zobaczymy jak z funduszem będzie)
 

marecki6

New member
Bez reklam
ampli jak najbardziej ok (ale i tak polecam odsluch), kolumny tez ok ...co do bluray to mam uprzedzenie do jakichkolwiek napedow samsunga (kazdy sprzet z napedem samsunga jaki posiadalem lub posiadali moi znajomi sie posypal- od kompa przez miniwieze na dvd konczac) ... ostatnio szukalem bd dla siebie i wybierajac cos w niskiej cenie zastanowilbym sie nad jvc XV-BP-1 .... co do sub'a to jamo sub200 albo lepiej sub250 chyba ze masz do wydania na ten cel troche wiecej to mam do opchniecia nowego jbl es250 czyli prawidziwe trzesienie ziemi w kinie
 

BBBBBB

New member
ampli jak najbardziej ok (ale i tak polecam odsluch), kolumny tez ok ...co do bluray to mam uprzedzenie do jakichkolwiek napedow samsunga (kazdy sprzet z napedem samsunga jaki posiadalem lub posiadali moi znajomi sie posypal- od kompa przez miniwieze na dvd konczac) ... ostatnio szukalem bd dla siebie i wybierajac cos w niskiej cenie zastanowilbym sie nad jvc XV-BP-1 .... co do sub'a to jamo sub200 albo lepiej sub250 chyba ze masz do wydania na ten cel troche wiecej to mam do opchniecia nowego jbl es250 czyli prawidziwe trzesienie ziemi w kinie

A ile mialby kosztowac ten jbl'ek?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na początku u Ciebie była katastrofa z dobraniem, teraz już jest dobrze, jak jest z czego dołożyć to Klipsche F1set aż się proszą.
 

killpit

New member
Przy Klipschu F1 poczujesz co to przestrzeń i jakość natomiast sub to bym brał Klipsch sub-10 lub 12 najlepszy w tej klasie.
 
Do góry