Kino domowe do 3k pokoj 30 m2

Marcias78

New member
Witam chcial bym kupic kino domowe, amplituner+glosniki do kwoty 3k.Mialo by to grac z BD sony S490 i tv sony Bravia KDL-55HX850.pokoj jest wielkosci 30 m2 podloga drewniana.Zestaw mial by sluzyc w szczegolnosci do ogladania filmow ,chociaz i do sluchania muzyki. Moze ktos doradzi mi co kupic?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Np. Denon X1000+Wharfedale Obsidian 600 (lub Jamo 606), Harman Kardon AVR151+Jbl Loft 5.0 - chyba że dołożysz z 500zł to możesz od razu kupować z subem SP150.
 

Marcias78

New member
Dzieki ,a ktory z tych dwoch zestawow bys wybral?I moze ktos zna jakis pewny sklep internetowy w ktorym mozna to kupic? W dobrej cenie.
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do oferty to uderzaj do blackninja. To masz forumowy sprawdzony sprzedawca. Ma sprzęt od polskich dystrybutorów i w dobrych cenach. Oba zestawy porównywalne jakościowo. Najlepiej by było jakbyś wybrał się na odsłuch i sam posłuchał.
 

collider

New member
Bez reklam
Kup sobie lepiej Sony STR 840 lub 1040 i będzisz miał fajny zestaw. Głosniki Jamo S 606, Taga Harmony 606 lub Wharfedale 10.5 oczywiście każdy zestaw dodatkowo z subem.
 

Marcias78

New member
Teraz to juz nie wiem co wybrac ? W gre wchodza Sony STR-1040 i Denon AVR-X2000, moze ktos sie wypowie, poda plusy i minusy tych amplitunerow?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Sony wydaje się bardziej bajerny tzn. dwa wyjścia HDMI, wejście coaxial, chyba WI-FI, ale z drugiej strony Denon jako sprzęt do kina wydaje mi się że ma lepszą reputację. Ja jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem Sony, jeśli chodzi o sprzęty do KD ( może to tylko moje widzi mi się?). No i pobór mocy, Sony - 240W, więc trochę słabiutko vs. 500W w Denonie.
 
Do góry