Kino domowe do 3k do małego pokoju

Maniek666

New member
Witam!
Zastanawiam się nad zestawem kina 5.0 z w miarę przyzwoitym basem, tak aby brak suba przez pewien czas bardzo nie raził przy oglądaniue filmów (w przyszłości suba też planuję). Poniżej moje preferencje i garść danych o pomieszeniu:
- pokój 16m2 (w przyszłym roku "przeprowadzka" do pokoju 20m2)
- kino będzie używane w 70% do filmów, reszta programy muzyczne, koncerty i jakieś nagrania
- chciałbym aby dzwięk miał "przestrzeń", charakteryzował się miękkim, niskim nie narzucającym się basem i czystym dźwiękiem, przy czym nie jestem specjalnie audiofilem :)
- obecnie gra mi plastikowy zestaw kina philips hts ileś tam, który kupiłem z 5 lat temu za 800zeta :) mam nadzieję, że nowe kino będzie grało znacznie lepiej
- chciałbym aby ampli miało przynajmniej 4-5 wejść
- poniżej po przestudiowaniu paru artykułów przedstawiam swoje typy:

Denon-X1000 + Wharfedale Vardus/Obsidian/Jamo S606HCS3
Onkyo TX-NR525 + Wharfedale Obsidian/TAGA TAV606 v3/JBL LOFT SYSTEM

Ewentualnie mogę się również pokusić o jakieś używki, chodź wolałbym nowe zestawy ;)

Proszę Was o sugestie

Pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No właśnie, po co używki ?
Przecież wystarczy Ci na nowe.
Jamo 606 + Denon X-1000 lub Harman AVR151
I będziesz mega zadowolony.
 

Maniek666

New member
W takim razie może dostanę jakąś ciekawą ofertę od BlackNinia :)

Albo i nie :) Panowie jak się mają odsłuchy KD w dużej hali marketu do brzmienia w moim małym pokoju? Czy jest tak, że jak dźwięk w markecie mi się spodoba to tak albo i lepiej będzie w domu?
I jeszcze jedno - muszę troszkę zmniejszyć budżet bo w planie mam zakup jeszcze laptopa. Chciałbym kupić jednak troszkę tańszy ampli (tak do 1200zł). Co byście polecali w tej cenie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry