kino domowe do 1500zl

tschooper

New member
Witam,
Jestem posiadaczem HDReady TV model Samsnung 26'' BP26eo... nic szczególnego, jeśli chodzi o dział TV... ale za to prezent :), chcę do tego telewizorka dokupic kino domowe... wiem, że tematy się powtarzają, ale niestety po prześledzeniu wielu nie znalazłem wszystkich odpowiedzi na moje pytania...
Przede wszystkim, zależy mi na tym, żeby "moje kino" miało:
1. HDMI in/out
2. DVD - progresive scan, upscaling etc... oprócz tego dobrze byłoby żeby czytał większośc możliwych formatów płytek oraz żeby odtwarzał MULTIREGIONALNE płytki, fotki, divx etc.
3. Wireless - tylne satelitki.

To na tyle. Czekam na propozycjie... pozdrawiam
tschooper
 

tschooper

New member
Pablo1964 napisał:
Odpowiada Ci jakość dźwięku bezprzewodowych głośniczków?

Szczerze to nie słyszałem bezprzewodowych głośników w realu... co prawda swego czasu miałem słuchawki bezprzewodowe philipsa no i nie byłem do końca zadowolony (tym bardziej że kosztowały mnie 500zł) ze względu na dośc duże szumy, szczególnie gdy byłem w ruchu... ale mam nadzieje, że technika idzie do przodu... a poza tym satelitki będą stały w miejsu więc może nie będą takie zawodne... jeżeli się mylę, to proszę niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu...
 

DanielS

New member
Pomijając jakość dźwieku z satelitek podłączonych bezprzewodowo to jak wyglądają zakłócenia np. z telefonów komórkowych, laptopów , komputerów stacjonarnych , innych urządzeń typu kuchanka mikrofalowa itp ? Czy w tym modelu , który proponuje blackninja jest opcjonalna mozliwość podpięcia satelitek kablem czy tylko bezprzewodowo ? Proszę o informację ponieważ interesuje mnie ten zestaw.... a najlepiej gdyby napisał coś ktos kto miał do czynienia z tym zestawem na żywo lub nawet może korzysta z niego na codzień. Dzięki z góry.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
tschooper napisał:
Szczerze to nie słyszałem bezprzewodowych głośników w realu...
Posłuchaj koniecznie. Szkoda wyrzucać pieniędzy w błoto. Ale to tylko moje spostrzeżenie. Możesz mieć odmienne wrażenie po odsłuchu.
 
Do góry