Kino domowe 5.1 / Pokój 16m2 / Budżet: 3500 zł

Degustator88

New member
Witam

Ze względu na to, iż będzie to zakup mojego pierwszego kina domowego i w tym temacie nie mam zbyt wiele doświadczenia jak i wiedzy - zwróciłem się do Was o pomoc w doborze odpowiedniego zestawu ;)

Kwota jaką planuję przeznaczyć na zakup sprzętu to 3500 zł i byłoby super gdyby udało się w tej sumce znaleźć zarówno amplituner jak i głośniki 5.1.
Sprzęt będzie używany w 70% do oglądania filmów (blu-ray narazie na PS3, jak i również w formacie .MKV z dysku poprzez USB w TV) i 30% słuchania muzyki (nu metal/rock/dubstep/trap/rap - głownie FLAC/bądź z CD lub MP3).

Ponieważ pokój mój nie jest zbyt duży, jak i miejsca również w nim niewiele na rozmieszczenie sprzętu zależałoby mi na tym aby nie był on za wielki (głównie chodzi o wielkość głośników). Poniżej przedstawiłem jak mniej więcej wygląda rozmieszczenie mebli w moim pokoju. Proszę Was o podzielenie się swoją opinią jaki sprzęt najlepiej zakupić. Pozdrawiam.


http : / / oi61 . tinypic . com / znyfp . jpg
 
Ostatnia edycja:

Degustator88

New member
Czyli jednak lepiej zainwestować w coś większego tak? W sumie spodobała mi się opcja Harman/Kardon AVR-161 + Audio Pro Avanto 5.0 tylko muszę się udać gdzieś na odsłuch jak te głośniki dają radę bez suba. Ogólnie kupując ten zestaw nieco przekroczę budżet jaki planowałem wydać na sprzęt ale pewnie jakość dźwięku mi to zrekompensuje.
 
Do góry