Kino domowe 5.1 + amp

dinkss

New member
Witam, zamierzam kupić w miarę dobry zestaw kolumn, koniecznie 5.1 z amplitunerem. Maksymalna kwota jaką chciałbym przeznaczyć to 5 tyś. No może ciutek więcej. Pomieszczenie to salon o powierzchni 25mkw. Jaki zestaw byście doradzali? Jakie kolumny i amplituner? Zestaw będzie używany do filmów (50%) i muzyki (50%)(dance, pop, hip hop). Może JBL? Klipsch? Zensor? Czytałem też wiele testów i pochlebnych opinii o TAGA HARMONY PLATINUM! Proszę o pomoc w doborze sprzętu. Chciałbym kupić na Święta. Czekam na Wasze propozycje! Mam nadzieję, że blackninja pomoże i da może jakieś dobre ceny :)

W ogóle ktoś tu pomoże? Bo jak na razie nie ma żadnych podpowiedzi :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nawet się nie dziwię, bo dziennie jest zakładanych po kilka podobnych tematów i ciągle to samo się pisze:) Ale do dzieła. Osobiście bym do subwoofera dozbierał, a to dlatego że niezłe kolumny 5.0 które zagrają już na jako takim poziomie to wydatek ok 3k-3,5k, na ampli przeznaczasz 2k-2,5k. Czyli kwota już wyczerpana. Na suba też bym przeznaczył te 1500 - 2000zł. Jasne, można kupić też tańszy, ale trochę szkoda do lepszych kolumn kupować np. subwoofer Jamo. Kolumny: Melodika BL40/Roth Oli 40 ( to te same kolumny pod inną marką), Monitor Audio MR6/BX6, Dali Zensor 7, KEF C7, JBL Studio 190 ( teraz wchodzą nowe Studio 2), Klipsch F20, Taga Platinum F80. Amplitunery: Onkyo 616/626, Denon X1000/2000, Yamaha 675/775, HK 260/270, Marantz 5007/5008. Jesli chodzi o subwoofer to wolisz bas kinowy czy raczej do muzyki? Do kina nadają się konstrukcje BR, a do muzyki lepsze są zamknięte. Zresztą suba dobierze się jak już będziesz wiedział jakie kolumny i amplituner, oraz znał ceny. Napisz do Blackninja, bo da Ci dobrą cenę na zestaw. Na pewno nie stracisz.
 

dinkss

New member
Co myślicie o DENON AVR-X2000 + TAGA HARMONY PLATINUM F-100? Of koz zestaw 5.1! W jakiej cenie dostałbym coś takiego? Czy blackninja dałby radę załatwić taki sprzęt?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Myślę że Kefy C7, JBL Studio190 i do tego Harman 270 lub Denon x 2000.
Dopytaj Blackninja o ofertę i będzie prezent świąteczny .
 

dinkss

New member
Ale ja nie chcę zestawu stereo tylko 5.1.


Myślę że Kefy C7, JBL Studio190 i do tego Harman 270 lub Denon x 2000.
Dopytaj Blackninja o ofertę i będzie prezent świąteczny .

Nawet się nie dziwię, bo dziennie jest zakładanych po kilka podobnych tematów i ciągle to samo się pisze:) Ale do dzieła. Osobiście bym do subwoofera dozbierał, a to dlatego że niezłe kolumny 5.0 które zagrają już na jako takim poziomie to wydatek ok 3k-3,5k, na ampli przeznaczasz 2k-2,5k. Czyli kwota już wyczerpana. Na suba też bym przeznaczył te 1500 - 2000zł. Jasne, można kupić też tańszy, ale trochę szkoda do lepszych kolumn kupować np. subwoofer Jamo. Kolumny: Melodika BL40/Roth Oli 40 ( to te same kolumny pod inną marką), Monitor Audio MR6/BX6, Dali Zensor 7, KEF C7, JBL Studio 190 ( teraz wchodzą nowe Studio 2), Klipsch F20, Taga Platinum F80. Amplitunery: Onkyo 616/626, Denon X1000/2000, Yamaha 675/775, HK 260/270, Marantz 5007/5008. Jesli chodzi o subwoofer to wolisz bas kinowy czy raczej do muzyki? Do kina nadają się konstrukcje BR, a do muzyki lepsze są zamknięte. Zresztą suba dobierze się jak już będziesz wiedział jakie kolumny i amplituner, oraz znał ceny. Napisz do Blackninja, bo da Ci dobrą cenę na zestaw. Na pewno nie stracisz.

Myślałem o zestawie DENON AVR-X2000 + TAGA HARMONY PLATINUM F100 5.1.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry