Kino domowe 3,5 tys zl

matik111

New member
Witam,

Chciałbym kupić kino domowe w cenie jaka podałem w temacie może gdzieś z małym poślizgiem cenowym w górę. Mój pokój to gdzieś 18 m2. Obecnie posiadam głośniki logitecha 5.1(wiec marnie).
Głownie chodzi mi o muzykę (typu house,trance vocal itp.) aczkolwiek filmy oraz gry również są uwzględnione.
W chwili obecnej jedynie co mam na oku to :
Harman/Kardon AVR 156 + JBL LOFT


p.s
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc od razu chciałbym zaznaczyć ze w temacie jestem zielony.:???:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zestaw nie jest zły, ale jeśli większość to muzyka celował bym w lepszej klasy kolumny i wzmak stereo, albo przynajmniej ampli z ciut wyzszej półki. Oczywiście, ja piszę z własnego doświadczenia, bo może się okazać że będziesz piał z zachwytu na dźwięk tego zestawu:) W tym zestawieniu brałbym ciut lepszy ampli, jak HK to z serii 2xx, możesz jeszcze zerknąć na Denona X1000/X2000 lub Marantza 5007. Pogadaj sobie na PW z Blackninja, bo on siedzi na bierzaco w tych zestawieniach i ma dobre ceny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie kup lepszy amplituner i bedzie znacznie lepiej, a juz nie wspomne o kolumnach. Wiec wniosek taki ze dobrze by bylo dolozyc kasy do tego budzetu.
 
Do góry