kino dla znajomego...

nomarcon

New member
Witam. Kolega z pracy poprosił mnie w doborze zakupu kina domowego. On właśnie kończy budowę domu jednorodzinnego i myśli już o sprzęcie żeby mógł ewentualnie pochować sobie kable. Ma salon ok 40m kwadratowych więc nawet spory. Z tego co wiem to nie jest audiofilem i raczej myśli o filmach niż muzyce. Budżet niestety nie jest za wysoki bo coś koło 2500...no może naciągnąłbym go na 3 tys.
Możecie mi coś sensownego podpowiedzieć?
edit. zależy mu by toto czytało bez problemu divixy.
 
Ostatnia edycja:

bielikk

New member
Bez reklam
Witam. Kolega z pracy poprosił mnie w doborze zakupu kina domowego. On właśnie kończy budowę domu jednorodzinnego i myśli już o sprzęcie żeby mógł ewentualnie pochować sobie kable. Ma salon ok 40m kwadratowych więc nawet spory. Z tego co wiem to nie jest audiofilem i raczej myśli o filmach niż muzyce. Budżet niestety nie jest za wysoki bo coś koło 2500...no może naciągnąłbym go na 3 tys.
Możecie mi coś sensownego podpowiedzieć?
edit. zależy mu by toto czytało bez problemu divixy.


Yamaha RX-V475 + zestaw 5.1 NS-50 -- gw 3 lata -- (3823758225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale niech szuka w sklepach internetowych - kupi taniej niż na allegro
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Szczerze, to na ten metraż może co najwyżej kupić budżetowe kolumny + tani BD. Na amplituner braknie kasy. Co do kolumn, to też nie będą to takie jakie powinny być przy tej wielkości salonie. Tak osobiście to uważam że trochę dziwne jest że kogoś stać na postawienie domu, a nie stać żeby wyłożyć powiedzmy te 6-10k na sprzęt audio. Przecież patrząc na koszty takiej inwestycji, to jest kropla w morzu. Nawet jak by kupił coś pokroju Jamo s608/628, JBL Loft, Wharfedale Obsidian, Quadral Quintas 6000 to już musi wydać ok. 2k. Amplituner też trzeba liczyc ok 2-2,5k. A gdzie jeszcze subwoofer i BD?
 

RAF1977

Banned
Na secik z Tesco styknie :)
To na razie niech na kablach po przestanie.
Aplituner może kupić używany ale nie wiem czy na głośniki starczy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry