Kilka słuchawek do oceny.

mamaromana

New member
Słuchawki na prezent,więc napisze tyle ile wiem.Muzyka typu metalica,ac/dc,motorhead,odtwarzacz przerobiona konsola psp,nie wiem czy tylko słucha w domu czy też na zewnątrz,ale pewnie z przewagą na dom i chyba będą lepsze słuchawki otwarte.Jeżeli nic z tych które podałem to co proponujecie do 350 PLN.

HD 555
HD 518
CAL
AKG K450
 

BRUCE LEE

New member
polecam akg.mialem podobny dylemat kilka tygodni temu,sprawdzilem kilka firm i powiem jedno ,akg bije konkurencje na glowe.oczywiscie to tylko moje osobiste odczucie,najwazniejsze sa twoje uszy.ja wybralem akg k240 w cenie 500 zl,bogactwo detali i jakosc powalajaca i co wazne lekkie,niemeczace uszu,spokojnie mozna z nich korzystac kilka godzin bez zmeczenia.
 

czaszkomor

New member
Podłącze się do pytania, żeby nie tworzyć nowego wątku.

Chcę kupić słuchawki do 600 zł do podłączenia do telewizora. Byłem prawie zdecydowany na wspomnianego Sennheisera HD 380 Pro, ale sprzedawca powiedział, że one mają problem z zakłóceniami... Dodam, że odległość słuchawek od bazy nie będzie większa niż 5 metrów w mieszkaniu, bez przeszkód w postaci ściany.
 

pkomp

New member
tu nie chodzi o przeszkody czy odległości tylko o zakłócenia - komórka potrafi wszystko zepsuć, mikrofalówka, wifi i inne....
 
Do góry