Kef KEF IQ60C - centralny

Liptonosz

New member
Bez reklam
Witam,

Ktos ma , testowal? Zastanawia mnie ta kolumna, warta swej ceny? Obecnie central mam kef "cresta c" a fronty tez Kef wiec i central fajnie by bylo dobrac z tej samej firmy. Zastanawiam sie jakiej klasy jest moj central (kupilem go kiedys w uk na wyprzedazy)i czy przesiadka na iq60c wniesie jakies odczuwalne zmiany.

Zastanawiam sie tez nad centralem B&W-u kolegi slyszalem z frontami i surroundami B&W i byl ogien na maxa! W koncertach urywalo glowe:) Gralo to bardzo obszernie lecz troche za bardzo gora i to mnie troche odciaga od zakupu B&W, bo nie ma to jak cieplutki dzwiek z kefa przy cichym sluchaniu:)

Zapomnialem dodac ze ampli to H/k avr 130 a fronty to jakis wysoki model kef kupiony na wyprzedazy w uk:)

Korci mnie zeby cale kino zrobic B&W ale ich chlodniejsze granie troche chlodzi zapal tego zakupu:)
 
Ostatnia edycja:

steeze

steeze
Pomagam
VIP
cześć,

hmmm... niestety nie mogę porównać brzmienia kef z b&w jako że te drugie są wyłącznie dostępne w sklepach u dystrybutora. Odnośnie iq... przestrzenna i detaliczna kolumna. Na moje ucho nie jest ciepła a raczej twardo brzmiąca. Wg mnie na wokal nie będziesz narzekał i odczujesz znaczną różnicę między C a IQ.

pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Jezeli jest jak piszesz to musze sie umowic gdzies na odsluch, bo potrzebuje wlasnie detalicznej centralki, fronty mam troche bardziej "ulozone" dlatego detaliczna centralka powinna wniesc cos fajnego do systemu.
 
Do góry