KDL-46EX725 i sygnał SD - da się oglądać?

dafior01

Member
Taki TV da radę sobie z sygnałem SD? O HD nie wspominam bo penie super.

Ale SD, czy da się na niego patrzeć bez załamani się?

Pytanie skierowane raczej do posiadaczy. Bo teoretykom co widziele go albo i nie to dziękuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jaką masz odległość od ekranu ?
I jaki sygnał SD masz na myśli analogowy czy cyfrowy ?
Podaj jak chcesz to podłączyć ?
 

Pioneer1980

New member
Z tego Co się orientuję na większości płaskich tv szczególnie słabych edge led lcd które smużą nie da sie komfortowo oglądać sygnału Sd.Jedynie z dużej odległości jest to akceptowalne.Jedynie plazma (nawet tania)daje super kąty stonowaną kolorystykę i najbardziej zblizony obraz naturalny bliski crt.
Ten tv który wymieniłeś to jeden z najsłabszych ze stajni Sony.Prawdziwi koneserzy kupują plazmy - cała reszta lcd.
 

dafior01

Member
Kablówka analogowa (nie UPC). Na bańce 28 cali LG nie można się przyczepić do jakości.

Odległość to około3 -3.5 m.

Dziękuje

PS> Zakładam że pewni PS3 na tym będzie śmigać super.
 

Mieszko

New member
Dziś odpaliłem i programy z anteny analogowej są dość kiepskiej jakości, ale to pewnie dlatego że mam słabo antenę analogową ustawioną, jedynie TVP1 ma sygnał na maxa i obraz jest dobry, polsat delikatnie smuży, za to obraz z TNK sd jest bardzo dobry (na kablu euro), jutro dokupię moduł nNK HD i zobaczymy się zobaczy. Po podłączeniu komputera do telewizora kablem od monitora obraz HD jest wyśmienity (top gear w 720p)
 
Do góry