KDL-40V5500 czy KDL-40W5500 ??

bestiaa

New member
Witam serdecznie jestem nowym użytkonikiem i miło mi wszystkich powitać. Stoję przed kupnem TV LCD. Zastanawiam się nad tymi 2 modelami jeden 50Hz a 2 100Hz lub też jestem otwarty na propozycje i sugestie innych typów lub nawet marek. Chciałbym się zamknąć w kwocie góra 3100zł.
Tv ma być uniwersalny będę oglądał filmy jak i mecze piłkarkie. Myślę także nad podłaczeniem go do PC i od czasu do czasu zagraniem w jakąś giereke.
Serdecznie dziękuje z góry za pomoc
 

ernet

Active member
Bez reklam
Ech, nikt Ci nie odpowiada, ale prawdę mówiąc, to wcale sie nie dziwię, bo..... odpowiedziałeś juz sobie sam ( vide; cena, która podałeś ). Dołuz jeśli możesz i .. KDL-40W5500
 

bestiaa

New member
a może inna marka ?

Dzięki za zlitowanie się nade mną ;) no niestety nikt nie odpowiadał chodź sądze też że na innych tematach jest dużo o tym.
Zastanawiam się jeszcze czy np nie wsiąść pod uwagę innej marki TV np Philips, Panasonic czy też np Samsunga ?
 

Ares78

New member
A to już zależy od wymagań np. czy pomieszczenie jest mocno nasłonecznione w takiej sytuacji, dobrze jest wyeliminować modele z matrycą matową etc. W5500 oferuje bardzo dobry obraz oraz płynność przy dynamicznych scenach utyka niestety pod względem funkcjonalności USB co dla niektórych osób jest dość istotne (divxów w ten sposób nie obejrzysz). Jeśli się zdecydować to najlepiej do końca stycznia, wtedy łapiesz się na promocję 5 lat gwarancji.
 
Do góry