KDL 40EX710, KDL 40NX700 czy KDL 40HX800???

kingvince

New member
czesc!!!

mam pytanie do forumowiczów przymierzam sie do kupna jednego z powyższych tv ale nie jestem biegły w tych tematach wiec wybrałem trzy modele tylko teraz nie wiem, ktory wybrac, ktory polecacie???

z gory dziekuje za pomoc laikowi!!!
pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
czesc!!!

mam pytanie do forumowiczów przymierzam sie do kupna jednego z powyższych tv ale nie jestem biegły w tych tematach wiec wybrałem trzy modele tylko teraz nie wiem, ktory wybrac, ktory polecacie???

z gory dziekuje za pomoc laikowi!!!
pozdrawiam

Witam.
Jak się nie spieszy to poczekać do przełomu marca i kwietnia , będzie dostępny nowy model telewizora LCD firmy Sony 40NX720 z nowym procesorem obrazu Reality Engine X, wi-fi,200Hz, 3D+konwersja 2D do 3D , nowym, bardzo wytrzymałym szkłem Gorilla-Glass, przeglądarką internetową, Edge-LED,nagrywanie USB,panel OptiContrast,Skype+DLNA.
Jeżeli model z ubiegłego roku to zdecydowanie 40HX800.

Pozdrawiam , :)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie.
Ale napisz proszę chociaż co ma grać na nim i w jakich warunkach w mieszkaniu ?
 

kingvince

New member
czesc!!!
więc podłączone będzie do niego kablówka, pomieszczenie duże, jasne, okno znajduje się po lewej stronie od tego miejsca gdzie bedzie stał telewizor jakies 10m, miejsce do oglądanie na wprost jakieś 6m od tv.
pozdrawiam
z gory dziekuje za rade!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to możesz brać dowolny z nich. Przy tej odległości od telewizora nie dostrzeżesz szumów , chyba że przez lornetkę . To zdecydowanie za mały telewizor.
A jaka max klasa cenowa?
 

kingvince

New member
to możesz brać dowolny z nich. Przy tej odległości od telewizora nie dostrzeżesz szumów , chyba że przez lornetkę . To zdecydowanie za mały telewizor.
A jaka max klasa cenowa?

no wlasnie max 4 tys. a za 46 cali musialbym zaplacic zdecydowanie wiecej,. wiec kasa mnie w bardzo duzym stopniu ogranicza!!!
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do 4 tyś zł - oczywiście wystarczy na 46" i to dobre.
Sharp 46 LE 700
Toshiba 46 Sl 733
JVC 46 S90
Sharp 46le810 Quatron
Sony 46EX 500
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
to możesz brać dowolny z nich. Przy tej odległości od telewizora nie dostrzeżesz szumów , chyba że przez lornetkę . To zdecydowanie za mały telewizor.
A jaka max klasa cenowa?

Dokladnie kup 46 cali bo 40 to zginie przy takiej odleglosci, wiekszosci osob oczywiscie jesli stac jest to ludzi ekupuja nawet 52 - 55 cale tutaj 46 cali to minimum.
Lolek
 
Do góry