KDL-40EX401 okazja, warto ?

darkeden

New member
Witam

Czy warto kupić sony bravie KDL-40EX401 w cenie 1300 PLN ?


• Odległość od ekranu: Bardzo blisko (tv był by niemalże obok monitora od komputera(24cale gateway))
• Nasłonecznienie: Małe. Prócz poranka, w pokoju mam cieniowe klimaty.
• Jak duży jest pokój: mały.
• Preferowana technologia: nie mam pojęcia
• Czego nie lubisz w telewizorach: gdy co 5 minut musze zmieniać ustawienia brightness contrast czy inne takie, bo wciąż wydaje mi sie ze coś jest nie tak
• Jakie programy najczęściej oglądasz: Bardzo mało oglądam telewizję. Jeśli juz to jakieś Discovery, national geographic czy jakieś Kuby Wojewódzkie na tvn jak akurat trafie (w sumie to bardziej słuchając niż patrząc na obraz)
• Oglądasz w dzień czy wieczorem: wieczorem
• Preferowana wielkość telewizora: nie wiem.
• Preferowana marka: Sony (z uwagi na ps3)
• Jakie urządzenia będą podłączone: (pc, ps3, xbox, nintendo wii)
• Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 20% telewizja 80% konsole
• Na wprost czy również z kątów bocznych: Głównie na wprost
• czy Telewizor ma mieć WiFi: niekoniecznie
• Ma czytać przez USB filmy: niekoniecznie
• jaki masz obecnie telewizor: jakieś małe analogowe pudło
• Jaki masz sygnał: analogowy
• Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: wszystko co sie da - HDMI, to co sie nie da –DVI (sentymentalnie ps1 pod SCART, ps2 pod komponent)
• Ile masz kanałów HD: nie więcej niż kilka, dokładnie nie wiem
• Ile godzin dziennie ma grać telewizor: w tygodniu może z 2godziny. W weekend może i cały dzień
• Ile osób zasiada przed telewizorem: 1-2
• Ma stać czy wisieć: stać


Bardzo bym był wdzięczny za poradę.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz ogrom sprzeczności.
Telewizor ma służyć jako monitor ?
Jeśli głównie do gier i to sieci to na tym Sony - oj sobie nie pograsz, za duży inputlag.
Jeśli masz siedzieć bardzo blisko ekranu , sygnał analogowy to jakość skalowania Cię nie pocieszy.
 

darkeden

New member
Dzięki za odpowiedź. Już prostuję moje pytanie.

Ten TV służył bym mi w większości do grania na ps3 (sama telewizja jest dla mnie mało istotna) Obecnie ps3 mam podłączone do monitora od komputera, co zmusza mnie do częstego przełączania trybów. Mam jednak okazję nabyć ową bravie za cenę 1300 PLN jeszcze na rocznej gwarancji. Pytanie jest: Czy to dobry deal ? Czy może jednak, jak już kupować, to coś innego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej cenie dobrej 40" nie dostaniesz.
Ale dobre rozwiązanie jest takie że bierzesz PS3 idziesz i podłączasz do tego telewizora co masz kupić i będziesz doskonale widział czy jest dla Ciebie. A grasz też w sieci ?
 
Do góry