KDL-37S5600 - warto?

pogar

Member
Witam,

Chce kupic telewizor. Obecnie mam Sony 21" CRT.
TV planuje za dwa lata wymienic, stad niczego super nie oczekuje i nie chce za duzo wydac (max 2500). Po wstępnym rozeznaniu padło: KDL-37S5600. Dobrze wybrałem? :)
Do TV będzie podłączony Xbox 360 (po HDMI) oraz tuner satelitarny ferguson 7318 po EURO (zmiana tunera na tuner HD w planach).

Dobrze robie?

Pozdrawiam
 

jery--

New member
Bez reklam
Jak za 2 lata chcesz wymienić to nie ma co przepłacać. Na S5600 też oglądniesz TV, a V5500 to znowu nie jest jakieś cudo.
Chyba że po dwóch latach masz jakieś sensowne zastosowanie dla tego TV to wtedy można się zastanowić czy do niego nie dołożyć. Jak będziesz odsprzedawał to czy to S, czy V to dużo kasy nie odzyskasz.

Pozdrawiam
 

Ares78

New member
V5500 generalnie jest bardziej udanym modelem, lepsza jakość obrazu: w tym poziom czerni czy obróbka sygnału SD. Na dobrą sprawę jedyną funkcją której ewentualnie może brakować to 100hz, chociaż płynność w tym modelu jest zadowalająca. Powiedz jeszcze do czego podłączysz telewizor i jak bardzo jest nasłonecznione pomieszczenie, chociaż akurat ostatnia cecha nie ma aż tak dużego znaczenia (matryca matowa).
 

pogar

Member
do telewizora bedzie podlaczony Xbox 360 (po hdmi chyba), tuner satelitarny ferguson 7318 (SD, po EURO chyba najlepiej bedzie).
Czasem kamera po HDMI.

Pokoj jest raczej ciemny.
 

Ares78

New member
Dobrze, że zdecydowałeś się na Vkę nawet jeśli za 2 lata zamierzasz już zmieniać telewizor to zdecydowanie będzie ją łatwiej sprzedać niż S5600. Nie zapomnij tylko zarejestrować swojego telewizora w celu uzyskania przedłużonej gwarancji- SONY 5 LAT GWARANCJI dla niewtajemniczonych promocja została ponownie przedłużona- 28go lutego.
 

Sych

New member
Ja od kilku dni i podzielam zdanie. Z tym, że publiczna Telewizja Wolska (w SD) niestety nie dorasta do tej techniki. Znacznie lepiej wypada obraz TVN (a i to i to z Cyfry+).
Masz na myśli cyfrową naziemną? Obraz nie wypada tak źle. Jeszcze zależy z którego nadajnika odbierasz. Jeśli uważasz że tvn z cyfry jest świetny, to zobacz na nce. Jeszcze lepszy, no i też można oglądać w hd:D
 

kmik

New member
Masz na myśli cyfrową naziemną? Obraz nie wypada tak źle. Jeszcze zależy z którego nadajnika odbierasz. Jeśli uważasz że tvn z cyfry jest świetny, to zobacz na nce. Jeszcze lepszy, no i też można oglądać w hd:D

Nie, nie. Chodzi mi o Cyfrę+. DVB-T to ja na oczy jeszcze nie widziałem i pewno jeszcze długo nie zobaczę.
 
Do góry