kdf-e50a11

glosny11

New member
to się dorobiłem kupiłem nową lampę do telewizora i ją wymieniłem, wszystko niby ok ale wszędzie piszą żeby zrestartować licznik lampy. Wszedłem w menu serwisowe-lampa i wszystkie pozycje oprócz temperatury ustawiłem na 0 chyba tych pozycji było z 5. Teraz telewizor w ogóle nie chce mi się odpalić. w menu serwisowe nie można wejść, sprawa wygląda tak jak by cała część telewizora po stronie lampy nie działała wiatrak stoi. Czy jest jakaś możliwość żeby temu zaradzić, dzieciak załamany najpierw miesiąc bez lampy teraz tatuś go załatwił. telewizor po normalnym włączeniu miga zielona kontrolka później po chwili jedna na czerwono druga miga na czerwono. Czy jest jakaś możliwość przywrócenia tych pozycji które zresetowałem? Ręce mi opadły błagam o pomoc
 
Ostatnia edycja:

eM!

New member
I tak niestety kończą się zabawy z menu serwisowym. Nie należy czytać mądrych for internetowych gdzie różni ludzie wrzucają różne rzeczy, które de facto nie były przez nich nigdy sprawdzane - czysto teoretyczna polemika o niczym. Sorka za tą uszczypliwość ale sporo osób nie potrzebnie tam wchodzi i rodzą się z tego jeszcze bardziej niepotrzebne problemy.

Sugeruję najszybsze rozwiązanie, czyli oddanie TV do serwisu Sony. Jeśli będzie taka możliwość to naprawią Ci całość na miejscu jeśli nie zabiorą ze sobą.

Jeśli koszta będą zbyt wysokie nie polecam "reanimować trupa" tylko kupić nowy TV.
 

glosny11

New member
no tak reanimacja nie ma sensu, przy jego odbiorze a jest raczej żaden! koszt wstępnie serwis obliczył na 540zł. wojna w domu:)
 

eM!

New member
Chcesz zostać "bohaterem w swoim domu" jak ten gościu z reklamy Liroya?
Spraw dzieciakowi nowy TV. Powiesz Żonie, że tak kochasz tego urwisa, że chciałeś mu kupić nowy TV, tylko nie wiedziałeś jak masz podejść do Żonki i wpadłeś na pomysł, że popsujesz stary TV aby zrobić miejsce na nowy ;).

Od siebie w przystępnej cenie mogę polecić serię EX720 od Sonego. Rozmiar dobierzesz swobodnie na podstawie odległości w jakiej siedzisz od TV.
 
Do góry