KD do 5000zł do małego pomieszczenia

kicek814

New member
Witam,
chciałem się poradzić ponieważ nie potrafię sam sobie wybrać kina domowego mniej więcej w tej cenie chyba że za te pieniądze sie nic sensownego nie kupi to poczekam, dozbieram i kupie coś droższego (jeśli było by warto). Mam pokój o wymiarach 576/332 będzie to pokój z aneksem kuchennym wiec taki stricte salon będzie miał wymiary 350/332 (bez żadnej ścianki ani niczego pomiędzy aneksem a salonem). Telewizor Samsung UE40F8000 będzie stał na przeciwko kanapy na tej odległości 332. Chciałbym drewno bo plastik mnie nijak nie przekonuje. Odtwarzacz BR jest mi zbędny. Zestaw będzie wykorzystywany do TV, filmów, radia i muzyki (przeróżne gatunki od poważnej przez rock do rapu) tak że wszystkiego po trochu. Budżet... tak jak napisałem w temacie koło 5000zł chyba że była by duża różnica i radzilibyście dozbierać.
z Góry dziękuję za odpowiedzi.
 

collider

New member
Bez reklam
Amplituner Pioneer VSX 923 lub Denon X2000 a do tego głośniki Q acoustics 2050, 2010, 2000 plus subwoofer np. Jamo 210.
Inne głośniki do wyboru to np. JBL Loft 5.1 lub inny zestaw tego producenta mieszczący się w budżecie.

Nie doczytałem, że do małego pokoju :). Jeśli zależy ci na tym by zestaw nie zajmował dużo miejsca to te JBL Loft będą akurat. Ewentualnie moża rozejrzeć się za monitorami i np. proponowany wcześnij zestaw Q Acoustics oprzeć na monitorach Q 2020.
 
Ostatnia edycja:

kicek814

New member
Wiesz sam nie mieszkam i dlatego jest też muzyka spokojna :p
hmm ten zestaw jest troche droższy i teraz pytanie o ile lepszy jest od tego zaproponowanego wyżej.
 
Do góry