KD do 2500zł, trudny pokój

MaRio-sKaTe

New member
Witam, od razu zaznaczam, że jestem nowy, więc za jakiekolwiek błędy przepraszam :)

Do rzeczy, chciałbym kupić swój pierwszy zestaw KD. Nie tak dawno kupowałem z rodzicami zestaw do nich do domu. Jednak zależało im raczej na wyglądzie, a niżeli odsłuchu i kupili LG HT762TZ. U mnie jest odwrotnie, wolałbym, żeby zestaw lepiej grał niż wyglądał (chociaż wygląd też ma znaczenie = moja luba ;) ). Na zakup KD mam ok. 2000-2500zł, od razu zaznaczam, że większa kwota nie wchodzi w grę, taki limit sobie założyłem i nie chce go przekraczać (żaden ze mnie audiofil). Oglądałem kilka zestawów i firmy, które wydają mi się ok, to: Yamaha, Denon, Onkyo, Jamo, Koda. Szukam kolumn drewnianych + amp, no chyba, że ktoś napisze mi, że w tej kwocie ciężko i poleci jakiś bdb zestaw "plastików" (ale to ostateczność).

Niżej załączam jak wygląda mój pokój + sugerowane ustawienie głośników (liczę na wskazówki ekspertów). Najbardziej zależało by mi na kupnie zestawu w jakiejś sieciówce (MixElectronics, MM, Saturn, EuroAGD, Neonet), dlatego że chce odebrać towar osobiście, bez przesyłek. Przeglądałem oferte MixElectronics i mają kilka zestawów, czy na ich stronie znajduje się coś interesującego? (chętnie podał bym linka, lecz nie mogę).

Z góry dziękuję za pomoc, mile widziane wszelkie sugestie oraz linki do zestawów. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

EDIT: Nie mogę na razie dodać zdjęć, bo jestem nowy, gdyby coś chętnie wyślę na PW linka.
 
Do góry