karta graficzna i kabel HDMI-DVI

marzenam

New member
Witam.
Proszę o przeniesienie postu do odpowiedniego działu.

Do rzeczy.
Nabyłam ostatno telwizorek (TOSHIBA 26AV500P), chciałabym go podłączyć za pomocą HDMI -DVI do komputera. Problem polega na tym, ze mam w komputerze jakies zintegrowane badziewie i chcialabym kupic tanio karte graficzną, która obsługiwałaby DVI. Mozecie mi doradzić coś taniego i w miarę sensownego.
Płyta główna: asrock 775i94gz,
szyna na katre - AGI Express Slot (PCI Express x4)

Druga sprawa to jaki kabel HDMI-DVI wybrać? Od LCD do kompa bedzie max 1,5m. Naczytałam się o kablach i szczerze mówiąć jestem w kropce.

Dzieki za odp. z góry.
 
Ostatnia edycja:

IGBT

New member
Co do kabla. Ja mam kabelek za 40 zł no name z allegro z filtrami, długość 5m. Praca na 52W4500 w windows, intrnet, gierki, zdjęcia bdb, bez jakichkolwiek artefaktów w rozdizelczości 1920x1080.
Co do karty. Co to znaczy tania. Do 300 zł do 500zł i do czego używasz kompa. Inna karta do gier inna do offica.
 

marzenam

New member
Nie gram wogóle, no moze raz za czas, ale wszystko mi smiga na tej zintegrowanej, wiec nie mam jakis duzych wymagan. Internet, office, czasami filmy.
Mysle ze do 300 zł.



Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06GHz
 
Ostatnia edycja:

ivf

New member
może coś takiego:
http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/366503
niedrogo, wystarczajaco i przede wszystkim cicho bo bez wiatraka :)

mimo wszystko najtańsza karta (nawet poniżej 150zł) też powinna w zupełności wystarczyć - te tańsze brać tym bardziej bez wiatraków (chyba, że chcemy zeby karta sprzętowo dekodowała filmy w jakości HD, wtedy minimum taka jak wyżej podana)
 
Do góry