Kamera z dyskiem twardym USA- ważne

ma88ciek

New member
Witam, jestem nowym uczestnikiem forum, dlatego sorry jeżeli umieściłem ten wątek w złym miejscu. W czerwcu wylatuje do USA i mam zamiar kupić kamerę z dyskiem twardym ale nie HD.
Czy musi to być wersja specjalna na Europę czy nie ma to znaczenia w przypadku kamer z dyskiem twardym.
Interesuje mnie coś podobnego do JVC GZ-MG360BE bardzo proszę o pomoc.
 

Lance

New member
Witam
Ja również jestem nowym użytkownikiem forum, i również zamierzam kupić w stanach kamerę tyle, że Full HD.
Moja prośba jest następująca, proszę o pomoc w doborze modelu który spełnia następujące kryteria.
1.Koszt - max 1700$
2.Jako że chciał bym się zająć kręceniem filmów bardziej "profesjonalnie" wydaje mi się że obowiązkowym atrybutem kamery musi być ręczne sterowanie ostrością, jak i ręcznie sterowany zoom optyczny.
3. Najlepiej z dyskiem 60gb lub więcej
4. Musi mieć złącze które pozwoli mi oglądach te filmy na TV FullHD

5. Niezmam się na tym, ale po prostu ma działać w polsce :) wszystkie złączki itd :)

Z góry dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
 

pxl666

Member
Bez reklam
Lance napisał:
Witam
Ja również jestem nowym użytkownikiem forum, i również zamierzam kupić w stanach kamerę tyle, że Full HD.
Moja prośba jest następująca, proszę o pomoc w doborze modelu który spełnia następujące kryteria.
1.Koszt - max 1700$
2.Jako że chciał bym się zająć kręceniem filmów bardziej "profesjonalnie" wydaje mi się że obowiązkowym atrybutem kamery musi być ręczne sterowanie ostrością, jak i ręcznie sterowany zoom optyczny.
3. Najlepiej z dyskiem 60gb lub więcej
4. Musi mieć złącze które pozwoli mi oglądach te filmy na TV FullHD

5. Niezmam się na tym, ale po prostu ma działać w polsce :) wszystkie złączki itd :)

Z góry dziekuje za pomoc
Pozdrawiam

z tego co widze warunki sa niespelnialne...chyba ze sie cos nowego pojawilo
 
Do góry