Kamera Panasonic HDD SDR-H40 ?

Bogdan61

New member
Zamierzam kupić nową kamerę cyfrową. Znajomy polecił mi kamerę Panasonic HDD SDR-H40 za 1040,- zł. Jak myślicie, czy warto kupić tą kamerę za te pieniądze, czy jest ona dobra? Czy można za podobną kasę kupić sprzęt o lepszych parametrach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale do czego będziesz używał. Jesli np. dużo w słabych warunkach oświetleniowych - to odpuść. Będziesz miał zaszumiony obraz.
 

Bogdan61

New member
Kamera cyf.

Kamerę zamierzam używać głównie podczas wakacji i wycieczek, czyli w ogólnym zakresie (mam od wielu lat kamerę video panasa i ona świetnie filmuje w każdych warunkach, nawet w całkowitej ciemności - na podczerwień, ale filmy na kasetach video VHS to już chyba historia i dlatego chcę kupić kamerę cyfrową).
 

fransua

New member
kiki napisał:
ale do czego będziesz używał. Jesli np. dużo w słabych warunkach oświetleniowych - to odpuść. Będziesz miał zaszumiony obraz.
No w tym przedziale cenowym to szału nie ma i nic jaśniejszego się nie znajdzie. Ja myślę, że to dobry wybór. Z innych to: Canon FS100 (- tej kamery to dotykowy ekran, + karty pamięci choć na starcie trzeba je kupić więc koszt może być większy),
 
Do góry