kamera lub aparat cyfrowy do ok 1500zł

say

New member
Witam, mam wielki dylemat, chciałbym kupić kamere/aparat cyfrowy, który będzie nagrywać w full hd i tez mam prośbe czy znalazł by się w tej cenie lub okolicach który nagrywa w 1080/60p?,
zależy mi na dobrej jakości nagrań full hd i slow motion (to ostatnie przynajmniej w przybliżeniu), kamera/aparat ma być uniwersalny czyli zarówno do przyjęć domowych jak i wycieczek. Przejrzałem już to forum i znalazłem fajną sonówke, oto aparaty i kamery które mnie interesują:
-sony hdr cx260ve
-sony hx20v
-sony hx200v
Otwarty jestem na wszystkie propozycje.
 

CIDH

New member
A widziałeś Panasonic HC-V500
ew. jeżeli aparat to możesz zainteresować się NIKON 1 ponieważ ma wymienną optykę.
 

say

New member
widziałem i V500 i v700 ale one mają 50p a mi zależało by na 60p tak jak ta sonówka, co do nikona 1j to wszystko fajnie ale obiektyw przystosowany do filmu niestety kosztuje ok 2500zl : /, ten w zestawie nawet nie ma zooma
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
W PL nie ma 60p to nie ten kraj, najpierw zapoznaj się co to PAL co to NTSC!

Jedyne słuszne urządzenie to Sony RX100, jeśli większy wymiar i ręka nie lata NEX5R/N
 

Zibi W

Member
Jeśli to Seba do mnie to o to mi właśnie chodzi, aby kupić w takim kraju gdzie jest 60 kl. Poza tym różnica jest tylko w ilości klatek a nie sposobie kodowania kolorów jak w SD co na pewno wiesz ale piszę bo trochę niezorientowani mogą być wprowadzeni przez to w błąd ( i np znów rozgorzeje dyskusja o "wyższości" PAL nad NTSC w kamerach HD na forum).
 
Ostatnia edycja:
Do góry