Kamera do 2000zł

razorleaf

New member
Proszę pomóżcie wybrać dobrą kamerę HD/Full HD do 2tys. złotych. Mam 15 godzin na dokonanie wyboru. Proszę piszcie tu swoje typy i jakieś potwierdzenia dlaczego akurat ten model wybraliście. Ja napiszę swój typ na tę godzinę xD

Panasonic HDC-SD9 ( Ze względu na optyczną stabilizację i dobrą jakość dzwięku i obrazu przy dobrym oświetleniu )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do 2000 zł Panasonic powinien wystarczyć :D
.HDC-SD9
TIPA2008_camcoder.jpg
HDC-SD9_slantbig.jpg
ta nagroda też zobowiązuje .
 

razorleaf

New member
Tak wiem że dostał tę nagrodę... problem jednak w tym, że znalazłem Canona HV20 za 2099zł... dowiedziałem się od sprzedawcy, że cena jest tak niska ponieważ sprowadza kamerę ze Stanów
Ten HV20 jest na allegro wpiszcie i zobaczycie! Co mam zrobić?
 

imalas

New member
Kupowanie w stanach w sklepach internetowych, to chyba nie będzie problem!, po jakie licho pośrednicy?!
Całkiem legalnie z vatem (22%) można sprowadzić z USA kamerkę (przesyłka ok.100$, albo taniej przez Polamer ok. 50$ np. i tak będzie do przodu!!!
HDC-SD9 np wychodzi ok. 1400zł ::) :) :) , a ten np. Canon hv 20to ze wszystkim wyjdzie 1500zł. Gwarancja jest w stanach, czyli jakoby.........jej nie było!;) Kupować tylko Kamerki z Pal z powodów oczywistych!!!(np. za Sony HC9 pal ze wszystkim wychodzi niecałe 1800zł, a w Polsce trzeba dać teraz ok. 3 tys.), wybór i dostępność znakomita (deko droższe od NTSC ok. 50$)
Czas realizacji to ok. 5 dni (z tego 3 dni na polskim cle!)
U nas też zaczyna tanieć gwałtownie, deko cierpliwości (październik)i ceny zrównają się (licząc ok.10-15% za gwarancję w Polsce)
 
Ostatnia edycja:
Do góry