Kalibracja 40W5710

szakalaka

New member
Witam

W ubiegłym tygodniu kupiłem rodzicom 40W5710 (w miejsce wysłużonego już crt grundiga). Jako że rodzice mieszkają 50km ode mnie to bywam u nich średnio raz na 2-3 tygodnie (wiem troszkę rzadko ale wiadomo praca własna rodzina itp.).
Troszkę zmuliłem z zamontowaniem uchwytu ściennego i we wtorek pojadę go poprawić lecz wpadnę jak po ogień na dosłowną godzinkę.
I teraz wielka prośba do Was posiadaczy któregokolwiek z bliźniaczych modeli i podobnych warunków antenowo-pokojowych, czyli sygnał SD z kablówki pokój średnio oświetlony odległość 2,5-4m. Czy moglibyście mi poradzić jak skalibrować obraz na które parametry zwracać szczególną uwagę itp. . Prawdopodobnie po świętach odwiedzę ich na 2 dni to będzie okazja do dokładnego pobawienia się ustawieniami.

Za wszelkie rady już z góry serdecznie dziękuję.
 

szakalaka

New member
Tylko jest taki problem że mam dostęp do netu tylko w pracy na nocnej zmianie i ile mam czasu to czytam , lecz sami wiecie jak to w pracy :(. Przeglądałem wczoraj wspomniany przeż ciebie wątek lecz niestety brakło czasu na znalezienie potrzebnych mi informacji (było nie było 78 zakładek:( ). Może uda mi się jeszcze dzisiaj poszukać i coś znaleść, jak nie to trudno dopiero po świętach mamie coś poprawię obraz.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
 
Do góry