Kable do subwoofwera

orange

New member
Witam - jak w temacie. Jaki kabel kupić do aktywnego subwoofera??Samego głośnika jeszcze nie posiadam, na razie jest przygotowywana instalacja, zakup będzie za jakieś jakieś 3-4 miesiące. W Media mówili o kablu chinch, ale podobno są jakieś specjalne. Jeśli tak to jaka najlepiej marka?

Ampliytuner posiadam HK 225, głośniki Klpisch F1 gdyby to miasło w czymś pomóc. Może jakaś podpowiedź odnośnie samego suba, żebym nie zakłądał osobnego tematu??
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
a ja chce kupić ten Profigold Sky OxyPure OXYA4103 "nowość" podoba mi się , z tego co widzę to ten kabel posiada wewnątrz 2 żyły! po raz pierwszy widzę , wszystko na stronie producenta.Mi osobiście podobają się także kable XLO także ładne..;) zainteresuj się także kablami firmy KLOTZ na allegro w kablach do subwooferów są za nie wielkie pieniądze a ładnie wykonane firmowymi wtykami NEUTRIK
 

pkomp

New member
daj sobie spokój z tym profigoldem....kabel srebrzony to bubel i wie to kazdy kto choc troszkę zna się na materiałach i przewodnictwie....albo samo srebro albo sama miedź....a srebro do basu kompletnie sie nie nadaje

druga sprawa że to wysokich przy obecnym sprzęcie również z racji właściwości


klotz to pewniak tylko neutrika mozna sobie darować - to wtyki profesjonalne nastawione na częsty uzytek typu odpinanie podpinanie.....jak podłączysz i odłaczysz raz na rok nie ma sensu wydawać takiej kasy...poszukaj taniego amphenol - tez bardzo dobre
 

robertuss

Active member
Bez reklam
a ja chce kupić ten Profigold Sky OxyPure OXYA4103 "nowość" podoba mi się , z tego co widzę to ten kabel posiada wewnątrz 2 żyły! po raz pierwszy widzę , wszystko na stronie producenta.Mi osobiście podobają się także kable XLO także ładne..;) zainteresuj się także kablami firmy KLOTZ na allegro w kablach do subwooferów są za nie wielkie pieniądze a ładnie wykonane firmowymi wtykami NEUTRIK


wyszukałem jeszcze kilka fajnych firm:)(dla ludzi przy kasie)

Audioquest Subwoofer Cable Are Single Cables With A Separate Chassis Ground Connector.

Analysis Plus Cables - Interconnects RCA XLR Sub Inwall

Odnośnie wtyków Neutrik przy kablach KLOTZ te wtyki i całe kable nie są drogie za odcinek 3m koszt 50-60zł tylko brać...;)
 
D

Deleted member 141725

Guest
Brałbym Klotz - bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Więcej na kable nie ma co wydawać,
 
Do góry