Kabelki do KEFów

JackSparrow

New member
Witam,
Ostatnio dochodzę do wniosku, że x razy więcej czasu poświęcam na podjęcie decyzji o zakupie sprzętu niż na decyzję o slubie ;/, ale do rzeczy - wybór padł na KEFiQ9 z 6c, 3 i subwooferem dodatkowo najprawdopodobniej ONKYO TX-SR875 (jeszcze krążę półkę wyżej nad Arcamem Diva AVR350... ale sporo kosztuje z odtwarzaczem), smaczek - telewizor plazma Pionner42' (sprzedawca wierci mi dziure że lcd Sharp Aquos lepszy, bo kupili część udziałów Pioneera, ale nie przekonał mnie) no i moje pytanie - jakie kable do tego? w sklepie gdzie chyba to kupię zaproponowali Monster cable, ale w innym puknęli się w głowę i mówią że KEfi monster to nie to, w jwszcze innym gość podłączył czarny kabel gruby jak dwa moje kciuki, sprzet podskoczył w odtwarzaniu dźwięku o całą półkę. ale facio nie chciał mi powiedzieć jakie to kable... co mogę do tego podłączyć (może coś na zasadzie biwiringu?)...
 

don111

Banned
w jednym salonie sprzedawca nie chciał podłączać do KEFów nic innego oprócz kabelków Cardas (modelu nie pamiętam)...
na dobry początek kup sobie kable Procab LS40 (5zł/m), może się okazać że zagrają lepiej od wielu kilkukrotnie droższych kabli ;)
 
Do góry