Kabel HDMI 20metrowy.

Beafraid

New member
Witam, zakupiłem Telewizor Samsung 46D6750 ;) I aby podłączyć komputer do tv'ka musze kupic kabel ~20metrowy i pytanie. Jaki bedzie najtańszy ale wystarczająco dobry do grania bez lagów kabel takiej długości. I czy w ogóle długość kabla może spowodować input/output lag? Nie chce wydać dużo $$ na niego bo sam tv kosztowal 4.5k ;p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No właśnie. Długi kabel słabej klasy może wprowadzić zakłócenia.
Ale co chcesz podłączyć z takiej odległości ?
I czy nie taniej i lepiej bliżej ustawić to urządzenie?
 

Beafraid

New member
No podłączyć chce PC do TV, tak aby była możliwość sobie pograć np. w Fife(czy też inne gry) na padzie bezprzewodowym. Komputera się nie da ustawić(bo jest w narożnym biurku) to samo tv'ka który już wisi na scianie a i tak nie było by innej opcji go powiesić itd, no bo nie ma gdzie :D Więc pozostaje puscić kabel przez cały pokój. Bardzo mi zależy na tym bo to jeden z celów dla których kupiłem Telewizor ;)
 

Beafraid

New member
Dobra tak wymierzyłem i myśle ze 15metrów powinno starczyć ;p Macie jakieś polecane kable/firmy, tanie i sprawdzone ;)
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam, zakupiłem Telewizor Samsung 46D6750 ;) I aby podłączyć komputer do tv'ka musze kupic kabel ~20metrowy i pytanie. Jaki bedzie najtańszy ale wystarczająco dobry do grania bez lagów kabel takiej długości.
Dla takiej długości dobry będzie kabel, który ma dostatecznie grube przewody. Najlepiej, aby nie były cieńsze niż 24 AWG. W większości wypadków grube druty oznaczają również odpowiednio dużą średnicę przewodu. Im będzie większa, tym z reguły lepiej.

I czy w ogóle długość kabla może spowodować input/output lag?
Nie. Opóźnienie sygnału wynikające z długości takiego kabla jest rzędu nanosekund.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Do grania w fife padem bezprzewodowym na telewizorze dużo lepsza od ręcznie tkanych pod mikroskopem przewodów jest KONSOLA ;>
 
Do góry