Kabel głośnikowy do Monitor Audio RX8 - Chord SilverScreen - nada się ?

PeterMac

New member
Bez reklam
Szukam jakis w miare dobrych kabli do frontów MA RX8 w cenie do 350zł za 2 odcinki 2,50m.
Czy kabel Chord SilverScreen bedzie odpowiedni pod te kolumny ? czy nie bedzie wąskim gardłem ze względu na jego nie dużą grubość 1,88mm ?
 

damian820927

New member
Bez reklam
Ja ma te kable do tych RX8 na frontach nie wydaje mi się żeby grały cienkim gardłem. Chord to dobre kable, dla mojego ucha różnica była zauważalna po wymianie kabli właśnie na Chorda bas jest bardziej głębszy miękki i wogóle inaczej teraz brzmią in plus.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
dzieki, to prawdopodobnie sie zdecyduje zamówić, 280zł z przesyłką za 2,5m dwa odcinki konfekcjonowane z wtykami Chorda chyba dobra cena ?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
1,88mm^2? Do tych kolumn zdecydowanie 4mm. Wtyki okazują się być zbędne, jeśli nie będziesz przepinał zbyt często przewodów...
 

damian820927

New member
Bez reklam
Moim zdaniem dobry kabel do tych kolumn cena czy dobra, ja kupiłem 2x4m z konfekcją Chorda za 279zł. Pewnie, że jak chcesz większe grubsze z markowych kabli i masz dużo kasy to są lepsze od tych SilverScreen jeśli ma to być Chord to popatrz na Odyssey 2 albo Epic
 
Do góry