kabel do 3D

piosek

New member
Posiadam Panasonic TX-P42VT20E. Dzisiaj dorzucam odtwarzacz DMP-BDT100. Brakuje mi kabla hdmi do kompletu. Oczytałem się postów, ale nie potrafię się jeszcze odnaleźć (świeży jestem:oops:). Czy może mi ktoś doradzić jaki mam nabyć kabel? Czy do 3D muszę zakupić jakiś konkretny model? Z tego co mi wstępnie wiadomo to ma być 1.4.
 

muzyk219

New member
Posiadam Panasonic TX-P42VT20E. Dzisiaj dorzucam odtwarzacz DMP-BDT100. Brakuje mi kabla hdmi do kompletu. Oczytałem się postów, ale nie potrafię się jeszcze odnaleźć (świeży jestem:oops:). Czy może mi ktoś doradzić jaki mam nabyć kabel? Czy do 3D muszę zakupić jakiś konkretny model? Z tego co mi wstępnie wiadomo to ma być 1.4.

Dokładnie tak. Musi być w standarcie 1.4 chcąc obsługiwać 3D
 

JackS.

New member
Bez reklam
Dokładnie tak. Musi być w standarcie 1.4 chcąc obsługiwać 3D
Bzdura. Równie dobrze może być HDMI 1.3. Przy kablu HDMI 1.3 ważne tylko, aby nie był to kabel kategorii 1, tylko kategorii 2. A w przypadku HDMI 1.4 aby nie był to kabel STANDARD, tylko HIGH SPEED. Te 2 rodzaje kabli niczym się od siebie od strony technicznej nie różnią. Są to po prostu dwie wtyczki HDMI połączone 1:1 kilkunastoma ekranowanymi przewodami, z których osiem jest skręconych w pary.
 

piosek

New member
No więc kupiłem coś takiego: firma Oehlbach, Easy Connect MKII, High Speed Version 1.3b (choć na drugiej stronie ulotki jest napisane 1.4 3D support), cat 2, 1080p, 4,95Gbps/165MHz itd, uff, aż się spociłem. Mam nadzieję, że trafiłem co trzeba...
 

JackS.

New member
Bez reklam
No więc kupiłem coś takiego: firma Oehlbach, Easy Connect MKII, High Speed Version 1.3b (choć na drugiej stronie ulotki jest napisane 1.4 3D support), cat 2, 1080p, 4,95Gbps/165MHz itd, uff, aż się spociłem. Mam nadzieję, że trafiłem co trzeba...
W specyfikacji kabla, którą podajesz są sprzeczne informacje. Kable HDMI 1.3b kategorii 2, to takie, których producenci gwarantują pracę do 10,2Gbps/340MHz, nie do 4,96Gbps/165MHz.
 

muzyk219

New member
W specyfikacji kabla, którą podajesz są sprzeczne informacje. Kable HDMI 1.3b kategorii 2, to takie, których producenci gwarantują pracę do 10,2Gbps/340MHz, nie do 4,96Gbps/165MHz.
zwracam honor, nie doczytałem... a dokłądniej zagalopowałem się bo myślałem o kanale zwrotnym.. Sorry. Moja wina:)
 
Do góry