jbl studio 190 vs jbl studio 280

DeeBass

New member
Bez reklam
obstawiam, że to raczej większe różnice w wyglądzie niż brzmieniu. Może będzie jakiś test na forum i porównanie obu modeli
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Z tego co mi mowil Blackninja to brzmieniowo to samo jedynie wyglad bardziej stonowany, moim zdaniem duzo gorszy.
 

makosa5

Member
Czytajac zagraniczne fora i to bardzo duzo bo sam mialem ten dylemat powiem ci ze ronic w dzwieku prawie nie ma jedyna zmiana to kopulka ktora o dziwo rewolucji nie wniosla... na papieze obie seriie to prawie to samo... Co do wygladu to jednym sie podoba drugim nie... ja po przeczytaniu recenzji oraz opini zagranicznych stwierdzilem ze studio 1 biore ale bez suba z 1 serii bo sadze ze to nie najlepsza opcja w tym przedziale cenowym. Lepiej dozbierac do rela, albo 550 jbla, ewentualnie jamo 660 albo tannoy ktora mnie bardzo zaskoczyla.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No i z ceną pojechali w stosunku do Studio 190. Stare mozna fronty kupić za ok. 2200zł, nowe już za ok. 3200zł, trochę przeginka.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie ma takiej róznicy w cenie ogromnej :)

Mam pierwsze spostrzeżenia co do wymiany Studio 180 na Studio 270, bas schodzi niżej, i szersza przestrzeń.
 
Do góry