Jamo sub-650 jaki kabel?

bieniu21

New member
Właśnie podłączyłem nowo zakupiony subwoofer JAMO 650.
Sub podłaczony jest za pomocą dość cienkiego jak dla mnie kabla dołączonego przez jamo w zestawie.
Powiedzcie mi czy kabel ten wystarczy czy może lepiej zainwestować w coś innego, a jeśli tak to w co??
Mój ampli to denon 1311, a długość kabla jaką potrzebuje to 5 lub 6 m.
pozdrawiam
 

bieniu21

New member
Ponawiam swoje pytanie.
Powiedzcie mi czy warto zainwestować w inny kabel do JAMO SUB-650 niż ten cienki dołączony w zestawie??
A jeśli tak to jaka będzie rożnica między RCA-RCA a RCA-2RCA??
Czytałem gdzieś że lepszy kabel spowoduje iż sub będzie grał trochę głośniej itd.
Bardzo prosze o odpowiedź gdyż nie wiem czy jest sens robienia sobie wydatku.
 

bieniu21

New member
A mozesz mi powiedzieć co da kupno kabla Y ( rca-2rca)??
Czym się będzie on różnił on RCA-RCA?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bieniu21

New member
Ponawiam pytanie, czy sub podłączony przez kabel RCA-2Rca da lepsze efekty dźwiękowe niż podłączenie kablem RCA-RCA??
Czekam na odpowiedzi.
 

bieniu21

New member

emdzej30

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten 3 RCA-2RCA. Połączenie takim kablem powoduję iż sygnał dostarczany ma wyższy poziom a tym samym wyjściowy jest trochę wyższy (czy. jest głośniej)
 

bieniu21

New member
Zastanawiam się nad nim i nad tym KLOTZ.
Kabel klotza jest co prawda rca-rca ale czytałem o nim wiele dobrego ( podobno jakościowo przypomina kable w cenie do 300 zł )
Poza tym za cene oehlbacha 3 metrowego kupię 5 metrowego Klotza..
I bądź tu mądry ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bieniu21

New member
Mi jest niestety potrzebne minimum 3 m kabla a tego który Ty kupiłeś robią tylko w 2,5 m a większy w 5 m , który kosztuje ponad 130 zł więc trochę przy drogo.
W tej sytuacji pozostaje mi do wyboru tylko ten wczęsniej pokazywany OEHLBACH, chyba że polecisz mi jakiś inny i lepszy rca-2rca w tej cenie?
Aha, mam dobrą propozycję na REAL CABLE CA101 3m, a mianowicie 50 zł z przesyłką.
To co prawda rca-rca ale jeśli różnice nie byłyby duże to nie wydałbym 100 na kabel a 50 zł;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry