Jamo S606 HCS3 - rozmieszczenie sorroundów

zbyszko74

New member
Według instrukcji sorrundy powinny być powieszone na wysokości 2 m. Jak to jest u Was czy też sorroundy wieszacie na takiej wysokości czy nie ma to jednak znaczenia.

Pozdrawiam :)
 

armi

New member
Bez reklam
jak masz możliwość i warunki to pewnie warto tak powiesić/postawić... u mnie w tej chwili są na wysokości ok 80cm i nie 'cierpię' z tego powodu strasznie ale parę cm wyżej by im się przydało
 

zbyszko74

New member
Warunki mam, kabel również wymierzony w celu własnie powieszenia wyżej, aczkolwiek zdziwiłem się że aż tak wysoko. W tej chwili mam na wysokości 100 cm a tu sobie czytam instrukcję i co widzę na obrazku sorrundy 2m od podłogi.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Moje wprawdzie Jamo S506 mam na wysokości 1.25cm. ( spód kolumienki) i jest jak dla mnie b.dobrze. W przeszłości miałem powieszone na wysokości 1.60 i czegoś przy słuchaniu mi brakowało:eek:k:
 

armi

New member
Bez reklam
czyli jak zwykle ... instrukcja instrukcją ... a jak podłączyć to zależy od preferencji użytkownika... masz już ten sprzęt w domu, więc możesz sobie popróbować różne ustawienia i zostawić takie jakie Tobie najbardziej odpowiada ...
 
Do góry