jamo 606 vs mission 34 vs dali concept6 vs rubicon rt 26

spanker

New member
zastanawiam sie ktora z ww. par glosnikow najbardziej odpowiadlaby mi brzmieniowo, gdyz niestety zadnych z nich nie mialem okazji posluchac, beda graly one na amplitunerze klasy onkyo 606 lub denon 2308 ew. yamaha 663, poki co chce kupic tylko fronty. do 1500zł za kpl.
muzyka raczej z mp3/ kablowka/ radio - vh1 zarowno ciezkie klimaty typu korn, disturbed itp jak i lzejsze, to co leci w radio

w brzmieniu cenie sobie czystosc i przestrzennosc z dobrym, ale nie przewazajacym basem

doradzcie
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jamo i Mission oraz Dali odpadają. Pozostają Rubicony. Dodać trzeba Tannoya Mercury F. Monitor Audio BR5.
Amplituner najlepiej CA340R lub CA540Rv3.
 

spanker

New member
monitor bronze za drogie 2200 za same fronty, no chyba ze naprwde warte sa takiej doplaty to wezme je pod uwage, a taki wynalazek jak klipsh pasowalby do tego CA, aha czy ew. harman kardon, to podobne brzmienie do CA? HK podoba mi sie wizualnie...

mam jeszce pytanie glownie do black ninja, co mysisz o polaczeniu cambridge audio 540 v2 z tannoy m1?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
BR5 nie są za drogie uwierz :)

Pasują do CA i HK (mi z tym bardziej przypadają), Tannoy m1 to małe monitorki.
 

ruster

Member
Hej Spanker, czy wybrałeś już coś? Jestem bardzo ciekaw, czy skusiłeś się na BR5 i czym je napędzasz? Swoją drogą Blackninja, jaka jest klasyfikacja ampli w półce cenowej azura 340? Czy w tej cenie któryś z HK lub Denona mierzyłby sie z CA? Cały czas się zastanawiam, co widać w osobnym moim wątku. Czas chyba odwiedzić Ciebie w Olsztynie:)
 
Do góry