Jakość obrazu i lcd 32

msk82

New member
Witam, przymierzam sie do zakupu telewizora LCD, odległość z której bede go ogladal to 2,5m, pokoj od str polnocnej wiec malo nasloneczniony, do tv podlaczona zostanie "n-ka", wybieralem z modeli 32" ze wzgledu na nie duza odleglosc od tv. Kwota 4tys. Wybrane modele to:

1. JVC P80
2. Panasonic LX70/LX700
3. Sony D3000
4. Philips PFL7762D/7862D
5. Toshiba R3500


Dlugo przegladalem forum poszukujac dobrego lcd 32 i wybor padla na te modele, wiem jakie posiadaja parametry, jakie zlacza itd, ale nie to mnie najbardziej interesuje a jakosc obrazu, stad moje pyt do znawcow siedzacych w temacie jaki tv w/w odznacza sie nalepsza jakoscia? Glownie chodzi mi o to:

- w ktorym modelu odcien czerni jest najlepszy
- co z kontrastem i jaskrawoscia kolorow ( kolory naturalne?)
- ktory najmniej smuzy (wszystkie modele 100hz)

z gory dzieki za odp. szczegolnie licze na wypowiedzi ekspertow, pozdr.
 

jpk78

New member
ja mam Panasa lx70 - no czern to wogule problem lcd wiec coz powiem ze malo smuzy i jestem oglnie zadowolony obraz jest ostry kolory naturalne mi to wystarcza :)
 

msk82

New member
a jaki sygnał masz podpiety do tv?
wlasnie troche poczytalem na forum o czerni w tych modelach i okazuje sie ze panasonic wypada blado, za to najmniej smuzy (takie opinie na forum), ale czy az tak widac roznice w porownaniu z jvc, sony, philips ?? no i kwestia kolorow, nasycenia, głebi, ktory z tych tv przedstawia te parametry najlepiej najbardziej naturalnie ? pamietajcie ze tv bedzie podpiety pod "n-ke" wiec sygnal teoretycznie lepszej jakosci niz z kablowki. Dalej wstrzymuje sie od zakupu i czekam na odp i wskazówki, majac te dane wkoncu sie zdecyduje.
 
Do góry