Jakie wybrać słuchawki z mikrofonem?

lolololo

New member
Witajcie,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem słuchawek z mikrofonem i postanowiłam w końcu napisać w tej sprawie. Mam nadzieję, że mi pomożecie wybrać mądrze. ;-)

Puki co przeglądam nad konkretnymi modelami, ale ciężko jest ocenić "czy warto" kiedy opinie pochodzą sprzed ładnych kilku miesięcy, a przecież zawsze mogła zajść zmiana.

No więc...
Chciałabym przeznaczyć na słuchawki do 200zł. Standardowo będą użytkowane w domowych warunkach. Miło byłoby , gdyby mikrofon był odczepiany lub po złożeniu był mało widoczny aby móc podpiąć i wyjść z nimi na miasto.

Jedna osoba zaproponowała mi słuchawki creative hs 800, jednakże na allegro spotkać też modele 850. Czy warto jest się znimi zainteresować, czy różnica między tymi dwoma modelami jest duża, żeby przeznaczyć ok +40zł?
 
Ostatnia edycja:

pro_fill

New member
Bez reklam
posiadam HS-1000 i jeśli różnią się one od HS-800 tylko wtyczką [moje są na USB] śmiało polecam.
nie jako osoba zafascynowana specyfikacją [choć ta nie jest zła], tylko jako użytkownik.
nie uciskają głowy, dobrze leżą, rozmawiając przez mikrofon inni mnie słyszą, jakbym stał obok, nawet twierdzą, że mam medialny głos [nie wiem czy to żart, czy rzeczywiście tak dobry jest mikrofon, że poprawia głębię].
jakość dźwięku wg mnie jest na przyzwoitym poziomie i rzadko korzystam z korektora graficznego, aby poprawić dźwięk.

wybrałem ten model, bo ma wtyczkę USB a tego potrzebowałem, gdy używałem laptopa na stacji dokującej Creative, gdzie gniazda słuchawek i mikrofonu pozostają zakryte. drugim kryterium jakie mi się spodobało to właśnie wyczepiany mikrofon i w dodatku stereo

w dniu dzisiejszym nie żałuję wyboru, bo słuchawki mogę podłączyć do konsoli PS3, gdy rozładuje mi się słuchawka BT, a po za domem nie korzystam ze słuchawek - jestem zbyt mobilny.
 
Do góry